Jaké jsou hlavní výhody Upgates?

Upgates se za 12 let na trhu dostal do pozice nejvyspělejší krabicové e-commerce platformy, která svým klientům poskytuje veškerou dostupnou podporu a maximální prostor k růstu svého podnikání. Čím konkrétně ale mezi ostatními vyniká? 

1. Grafika takřka na míru 

Sami nejspíše dobře víte, že konkurence mezi internetovými obchody je tvrdá. Vyniknout v záplavě podobných e-shopů je tím pádem složité. Klíčem bývá právě schopnost odlišit se od konkurence. Po grafické stránce to u Upgates není žádný problém. Možnost tvorby vlastního designu je jednou z vůbec nejsilnějších stránek Upgates. K dispozici k tomu máte dva nástroje. 

Designer: tím prvním je modul Designer. Jedná se o pokročilý grafický konfigurátor, který umožňuje přizpůsobit si předdefinovaný vzhled podle svého a tím jej proměnit k nepoznání. Intuitivně a bez znalosti programování. Takto můžete měnit rozložení jednotlivých prvků a upravovat jejich vzhled, nebo je případně celé deaktivovat. Možnosti Designera poznáte nejlépe prostřednictvím vlastní zkušenosti. Založte si u nás testovací projekt a zkuste si vytvořit designově unikátní e-shop. Na další příklady se pak můžete podívat v našich referencích.  

Editor kódu: možnosti Designera postačují většině našich klientů, avšak mají své limity. Pro klienty, kteří na ně narazí, máme Editor kódu. Jedná se o HTML editor, který vám umožní přizpůsobit si vzhled svého e-shopu zcela podle svého gusta a upravit si grafiku svého e-shopu na míru. Jedná se však o úkon, který vyžaduje znalost kódování. Upgates zároveň nezodpovídá za vlastní provedené úpravy. V našich referencích najdete ukázky projektů, které vznikly prostřednictvím Editoru kódu. 

2. Plnohodnotná multijazyčnost

Uvažujete nad tím, jak ještě více rozvinout potenciál svého e-shopu? Netušené možnosti může přinést zahraniční expanze. K tomu ale potřebujete plnohodnotnou platformu, která vám přeshraniční prodej vůbec umožní. U Upgates jsme na projekty s mezinárodní působností připraveni. Součástí systému je totiž multijazyčnost, která v rámci českých krabicových řešení nemá konkurenci. E-shopy mohou v rámci jednoho účtu u Upgates provozovat více samostatných e-shopů na vlastních doménách. Zdaleka však nejde jen o překlady. Plnohodnotná zahraniční expanze totiž musí jít mnohem dál. Jde například o rozdělené sazby DPH, fakturační údaje, SEO a všechny další parametry, které je pro jednotlivé země lepší spravovat zvlášť. Multijazyčnost od Upgates vám může získat ze svého e-shopu skutečné maximum, a to i za hranicemi domovské země. 

3. Žádné zbytečné příplatky a smluvní závazky

U nás si na zbytečné příplatky za dodatečné funkce nehrajeme. Vše, co pro naše e-shopery vyvineme, je automaticky součástí všech našich tarifů. Ať už si tedy u nás vyberete nejlevnější nebo nejdražší tarif, nemusíte přemýšlet nad tím, které funkce jsou součástí daného tarifu. Stejně tak se pro naše klienty snažíme zpřístupňovat také maximální počet našich doplňků. 

Stejně tak nevěříme na zbytečné smluvní závazky. Pokud se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete u Upgates skončit, bude nám to líto, ale nebudeme vám v tom nijak bránit. Naše společné partnerství ale nemusí skončit takto definitivně. Velmi flexibilně totiž můžete přecházet i mezi našimi tarify. Částku za pronájem totiž z vaší Upgates peněženky stahujeme po jednom dni. Kdykoliv tak můžete přejít na vyšší nebo naopak nižší tarif a začít za svůj e-shop ihned platit méně. I to vám může pomoci vykrýt složitější období, abyste se mezi e-shopery udrželi. 

4. Více než stovka doplňků

Moc dobře víme, jak funguje moderní e-shop. Jen málokterý se obejde bez služeb nejrůznějších doplňků, které vám pomůžou vyhledávat nové zákazníky, udržovat ty stávající, nebo například efektivněji expedovat zásilky. My v Upgates se zaměřujeme na vývoj e-shopového jádra, které vám umožní prodávat. Tomu věnujeme 100 % našeho času a děláme vše pro to, abychom vám poskytli ten nejlepší e-shopový systém široko daleko. 

Kromě samotného e-shopu však máte k dispozici více než stovku napojení na nejrůznější nástroje, které vám s provozem e-shopu pomohou ve všech myslitelných oblastech. Ekosystém podporovaných doplňků neustále rozšiřujeme, tak abyste vždy našli nástroj, který pomůže právě vám. 

5. Otevřené API, díky kterému si můžete napojit cokoliv 

Nabídka hotových můstků prostřednictvím kterých si svůj e-shop můžete napojit na další nástroje je však samozřejmě omezená. V případě, kdy v naší galerií doplňků nenajdete vámi poptávaný, máme řešení. Tím je otevřené API. Díky veřejné přístupné dokumentaci si je možné nechat si po vlastní ose systémy propojit. Stejně tak mají naši klienti k dispozici vlastní konverzní kódy. Pomocí těch můžete využívat vlastní javascripty na různých stránkách e-shopu. 

Vlastní API napojení využívají naši e-shopeři obvykle k propojení účetních nástrojů, čímž e-shop snadno integrují do existujících firemních procesů. Vytvoření integračního můstku však vyžaduje znalosti programování. Budete tedy potřebovat spolehlivého partnera, který pro vás napojení vytvoří. 

6. Pokročilé automatizace, které šetří čas

Řízení vlastního e-shopu znamená spousty výzev. Zároveň ale platí, že zvláště vyřizování objednávek a správa produktů s sebou nese také velkou řadu rutinních úkolů, jejichž plnění za vzrušující určitě označit nejde. A právě tyto úkony se vám v Upgates snažíme prostřednictvím automatizací co nejvíce usnadnit. Šetříme vám stovky a tisíce zbytečných kliků. Mezi užitečné automatizace Upgates patří například pohodlné exporty objednávek pro dopravce, díky kterým si přepravu zařídíte na několik kliků. Neocenitelné jsou také hromadné úpravy, kdy můžete libovolný počet položek upravit najednou. Automatizovat u nás můžete také odesílání systémových emailů, které lze pohodlně navázat na změny stavu objednávek. Rutinní úkoly vám usnadní také režim úprav. Více si o automatizacích můžete přečíst v samostatném článku. 

7. Funkce pro B2B prodej

Internetové obchody jsou stále oblíbenějším prodejním kanálem také pro B2B firmy. I firemní zákazníci si vaše produkty chtějí prohlížet pohodlně a snadno si je také objednat. U Upgates dostanete k dispozici vše, co pro plnohodnotný velkoobchodní prodej potřebujete. Zákazníkům můžete přiřazovat různé ceníky, které po přihlášení uvidí. E-shop je možné také pro nepřihlášené zákazníky zcela zamknout, nebo můžete nákup povolit pouze firemním zákazníkům. Samozřejmostí je také možnost zobrazení cen bez DPH, sleva podle obratu, množstevní slevy nebo věrnostní program. Kompletní souhrn funkcí relevantních pro velkoobchodní prodej najdete zde

8. Upravte si systém prostřednictvím vlastních polí

Z předchozích řádků už jste možná pochopili, že při vývoji našeho e-shopového systému je naší prvořadou hodnotou maximální úroveň individualizace. Pracujeme na tom, abychom vám dali co nejširší možnosti, jak se odlišit od konkurence, a to nejen po stránce designu. Co určité míry si totiž můžete přizpůsobit také administraci e-shopu. K tomu slouží takzvaná vlastní pole. Ty umožňují rozšíření administrace o nové možnosti, která lze navíc zobrazovat i přímo v grafice e-shopu. 

Vlastní pole mohou sloužit také k rozšíření feedů pro srovnávače či agregátory, případně je můžete používat bez provázání na jiné akce. V této formě vám poslouží jako interní poznámky pro ukládání libovolných informací o produktech.

9. Nikdy v tom nebudete sami

Pokud už vlastní e-shop provozujete, jistě víte, že čas od času je pomocná ruka k nezaplacení. Ať vám ji podá kamarád, nebo placený profesionál. Efektivní spolupráce a poradenství je něco, co váš e-shop může pomoct posunout dál. Právě proto vznikl náš portál Marketplace, na kterém můžete rychle najít kvalifikované profesionály z mnoha oborů. Najdete zde partnera pro vytvoření unikátního designu, přenesení e-shopu z jiné platformy, nebo třeba pro pomoc s marketingem. To ale není všechno. 

Kromě Marketplace spravujeme pro naše klienty také facebook forum, ve které si naši klienti vyměňují zkušenosti, rady a tipy. 

10. Neodolatelné bonusy

Všem našim klientům chceme v jejich podnikání předat maximální možnou podporu. Proto pro vás pravidelně domlouváme nejrůznější exkluzivní bonusy, které vám pomohou s prodejem, dopravou, nebo vám umožní načerpat nové informace. Všechny stálé bonusy najdete v našem ceníku. Do toho ale nezapomeňte sledovat náš blog a odebírat newsletter, ve kterém se dozvíte o dalších časově omezených akcích.