Tento článek byl vytvořen před více jak 2 roky a může obsahovat zastaralé informace.

Nastavte si vyskakovací okno, které se zobrazí vašim zákazníkům po zobrazení vašeho e-shopu. Je možné nastavit, aby se toto okno zobrazilo jen v určitém termínu, na všech stránkách nebo jen na hlavní stránce. Nastavte interval opakování, kdy se danému zákazníkovi vyskakovací okno zobrazí znovu.

Systém umožňuje zobrazit následující typy obsahu:

  • Textové pole - Pomocí textového editoru napíšete a zformátujete textové pole.
  • Banner - Do okna se vloží vytvořený banner. Bannery nemají žádnou ideální velikost pro zobrazovaní ve vyskakovacím okně. Šířka se vždy přizpůsobí šířce okna. Výška se proporcionálně přizpůsobí šířce. 
  • Newsletter formulář - Do okna se vloží formulář pro zaslání newsletteru.
  • Kontaktní formulář - Do okna se vloží kontaktní formulář.
  • Omezení vstupu - zákazník musí kliknout na tlačítko, že splňuje podmínky pro vstup.

Přímo v nastavení vyskakovacího okna máte možnost nastavit jak často se má zobrazovat. Např opakování každý den. Po návštěvě konkrétního zákazníka, se mu uloží Cookies a poté dalších 24 hodin se mu okno nezobrazí.

Jazykové mutace

Pomocí vyskakovacího okna lze vytvořit rozcestník na jednotlivé jazykové mutace na e-shopu. Stačí nastavit u vyskakovacího okna typ obsahu Textové pole. Do něj přidáte odkazy na jednotlivé jazykové mutace. URL adresu odkazů zjistíte jednoduše, když kliknete na vlaječky jazyků v hlavičce e-shopu. Aby se vyskakovací pole nezobrazovalo po každém načtení stránky, nastavíte mu funkci Interval dalšího zobrazení např. na 1 den. 

V případě používání více jazykových mutací a typu obsahu banner nastavujete zobrazení pro jednotlivé verze v nastavení samotného banneru (více zde) a nikoliv v nastavení vyskakovacího okna. 

Zobrazení na eshopu