Vyzkoušejte pořádnou lokalizaci obsahu na 3 měsíce zdarma s LOCO

Úspěch e-shopu za hranicemi už není jen o překladech. Lokalizace jde totiž o hodně dál. Řeší také formu a obsah sdělení. Díky tomu má váš dobře lokalizovaný internetový obchod u zahraničních zákazníků větší šanci na úspěch. 

A jak s kvalitní lokalizací začít? Nejlépe s naším ověřeným doplňkem LOCO, který si můžete vyzkoušet na první 3 měsíce zdarma

Během prvních 3 měsíců s LOCO nemusíte platit měsíční poplatek za přístup k aplikaci. Zpoplatněn je pouze překlad s cenou od 0,02 koruny za slovo. Tento překlad navíc slouží jako znalostní báze pro další zlepšování umělé inteligence, díky které doručíte zahraničním zákazníkům skutečně lokalizovaný obsah.

Co pro získání bonusu udělat: 

  1. aktivujte si doplněk LOCO v administraci e-shopu Upgates
  2. napište na adresu loco@expan.do, že máte zájem o využití nabídky.

Nabídka bonusu s LOCO je platná po dobu jejího uveřejnění. 

Propojte LOCO s vaším e-shopem na platformě Upgates a získejte efektivní nástroj pro lokalizaci vašich produktů

Patříte mezi e-shopaře, kteří podnikají na platformě Upgates? Expandujete nebo plánujete svůj e-shop lokalizovat do dalšího jazyka? Hledáte nástroj, který vám ulehčí správu textového obsahu k produktům? Využijte LOCO. Chytrý doplněk pro Upgates, ze kterého obsluhujete všechny jazykové mutace vašeho obsahu z jednoho místa. Díky integraci ChatGPT-4 a know how AI zvyšuje doplněk LOCO kvalitu i SEO vašich textů, zároveň zajišťuje unikátní a přesný překlad produktových popisků. Tak na nic nečekejte a získejte konkurenční výhodu díky LOCO ještě dnes!

Multijazyčná funkce v Upgates

E-shopová platforma Upgates nabízí svým uživatelům specifickou funkci Multijazyčnost, která umožňuje spravovat více jazykových verzí jednoho e-shopu. Pokud tuto funkci využíváte, provozujete několik mezinárodních verzí svého e-shopu z jedné administrace a v rámci jedné stránky. Se zajištěním kvalitního textového obsahu pro všechny vaše produkty v různých jazykových mutacích a jeho správy vám pomůže nástroj LOCO, dostupný také jako doplněk pro Upgates.

Proč si zvolit LOCO?

LOCO je PIM (Product Information Management) pro lokalizaci. Komplexní platforma pro snadnou a efektivní správu produktů v různých jazykových mutacích z jediného místa. S LOCO se rozloučíte jak s nedostatky automatických překladů, které často nedosahují ani 70% kvality lidského překladu, tak s pomalými a drahými službami profesionálních agentur. LOCO totiž oba světy spojuje dohromady. Kombinuje výhody umělé inteligence a lidské kontroly, což umožňuje vašemu e-shopu získávat obsah vysoké kvality v různých jazycích snadno, rychle a daleko levněji.

Zaměřeno na produkty

Proč produkty? Produkty jsou základem každého e-shopu, a právě zde je lokalizace nejsložitější. S LOCO můžete mít své produkty připravené k prodeji na různých trzích automaticky, během několika hodin, s vašimi texty a s kvalitou plně pod vaší kontrolou, což vám umožní soustředit se primárně na bestsellery, které tvoří jádro vašeho podnikání.

💡 Díky LOCO budete mít produktový obsah plně pod kontrolou za zlomek ceny.

Z praxe víme, že řada e-shopů využívá automatické překladače, kterými překládá názvy a popisky produktů a poté je v nezměněném stavu rovnou nahrává zpět na e-shop. Při takovém překladu nezískáte jazykově správné a kvalitní textace, navíc texty musíte ručně kopírovat a vkládat na e-shop. LOCO kombinuje AI technologie a lidskou zkušenost, čímž zajistí, že přeložené texty budou opravdu srozumitelné. LOCO je zároveň chytrý AI lokalizační pomocník pro váš e-shop. Pomocí funkce LOCO QUALITY SCORE ohodnotí ****kvalitu automatického překladu i doporučí případné úpravy. Takovou funkci jistě oceníte u svých nejprodávanějších produktů.

💡 Věděli jste, že v průměru 30 % automatických textů nemá dostatečnou kvalitu?

LOCO se zaměřuje na produkty. Myslete na sekce vašeho e-shopu, které je potřeba nechat přeložit profesionálním překladatelem – např. navigace e-shopu, obchodní podmínky a další.

Řešení pro překladatelské agentury

Chcete nebo využíváte k lokalizaci překladatelské agentury? Produkty nahrajete do LOCO a automaticky přeložíte. Jednotlivé produkty dostanou LOCO QUALITY SCORE (ohodnocení pomocí AI). Agentuře pak můžete exportovat pouze ty se špatným hodnocením anebo ty pro vás nejdůležitější. Data odesíláte ve formátu xliff, který je určen pro agentury a jejich překladatelské nástroje. Po překladu upravené texty nahrajete do LOCO, které vám je okamžitě exportuje přímo do vašeho e-shopu.

8 důvodů, proč používat LOCO

  • Automatizované řešení pro vaše zahraniční mutace: LOCO tvoří obsah k produktům a kategoriím a přímo je exportuje na zahraniční mutaci.
  • Efektivní správa produktového obsahu: Kombinací AI a lidské kontroly docílíte optimální správy vašich produktů a kategorií.
  • Výrazná úspora nákladů: Díky TRANSLATION MEMORY a selektivnímu překladu pouze unikátních vět dosáhnete úspory až 70 % na lokalizačních nákladech.
  • Automatizace exportu produktů: Automatizujte vkládání produktů do e-shopu, včetně textací, obrázků, meta textů, parametrů a kategorií (i cen – jednorázově).
  • Inovativní přístup: Pomocí AI ohodnotíte kvalitu obsahu, díky čemuž efektivně řídíte následnou lidskou kontrolu nebo překlad agenturou.
  • Kvalitní a SEO optimalizované texty: AI vytvoří nebo vylepší vaše stávající texty ve zdrojovém jazyku. LOCO je následně optimalizuje pro vyhledávače s ohledem na SEO.
  • Intuitivní a chytré rozhraní: Umožňujeme efektivní spolupráci s externími překladateli a copywritery v uživatelsky přívětivém rozhraní.
  • Flexibilní a cenově dostupná řešení: LOCO si vyzkoušíte pro 50 produktů zdarma.

Přehledný dashboard

V každém kroku vaší práce v LOCO přesně víte, co se v aplikaci odehrává. Průběh jednotlivých procesů vidíte na přehledném dashboardu. Mnoho kroků, které byste jinak klikali ručně, díky LOCO automatizujete. Už nemusíte přeposílat soubory, ručně nahrávat texty nebo urgovat externisty. Veškerou správu nad svými produkty děláte z jednoho místa, z jednoho rozhraní, za zlomek času. V aplikaci také rovnou vidíte, za co platíte a kde jste ušetřili.

💡 Používáním aplikace LOCO ušetříte až 70 % lokalizačních nákladů.

Doplněk LOCO si pro prvních 50 produktů vyzkoušíte zdarma. Úvodní analýza vašeho produktového feedu s odhadem ceny za překlad je také bezplatná. Naše další cenová struktura je navržena tak, že platíte jen za to, co v aplikaci reálně využíváte (viz ceník).

Další článek
Tomáš Gálik (Chameleoon, co-founder): zrychlujeme e-shopům expedici balíků a eliminujeme riziko chyb