Vzdělávací kurzy s exkluzivním bonusem 2 000 Kč od Upgates

Co kdybyste zbytek léta využili k tomu, abyste své znalosti z oblasti e-commerce posunuli opět o úroveň výše? V Upgates jsme vám ve spolupráci s Eshop akademie připravili jedinečnou příležitost. Můžete totiž získat přístup k 53 výukovým videím nabitými informacemi, které jsou pro každého majitele e-shopu neocenitelné. Ukáží vám totiž vše od správného přístupu k zákaznické péči až po nastavení reklamy na Facebooku. 

E-shop akademie je prvním a zároveň stále jediným uceleným výukovým programem pro e-shopaře. V letech 2017 a 2019 proběhl naživo. Kurzy jsou však natolik přínosné a nabité informacemi, že by byla škoda, kdyby měly skončit někde v šuplíku. Proto je záznam unikátní vzdělávací akce nyní dostupný pro každého zájemce, a to za standardní cenu 4 990 korun bez DPH. Pro klienty Upgates ale máme dobrou zprávu. Kurzy si totiž se slevovým kódem UPGATES můžete nyní zakoupit za 2 000 Kč bez DPH a ušetřit tak 3 tisíce. 

Získáte tím přístup k 53 videím, které nabízí celkem 51 hodin hodnotného obsahu od 23 řečníků. Jedná se o záznamy E-shop AkademIe z roku 2019. To vše za neopakovatelnou cenu. 

Podmínky akce: 

  • Nabídka je platná pro všechny klienty Upgates.
  • Akce platí do 31.8.2023
  • Pro uplatnění akce stačí při objednávce kurzu na této adrese zadat slevový kód “UPGATES”
Další článek
Co přináší nový Designer a jak se připravit na přechod?