Webinář: posilte svou retenční strategii se Samba.ai

Zveme Vás na webinář, v rámci kterého se budeme věnovat tématu efektivního udržení stávajících zákazníků v e-commerce pomocí nástroje Samba.ai.
  • V této nelehké době se pro všechny e-commerce hráče stává stále náročnějším podstatný úkol udržení stávajících zákazníků a konkurenceschopnosti na neustále se měnícím trhu.
  • Samba.ai je inovativní nástroj, který dokáže pomocí umělé inteligence automaticky provádět veškerou analytickou práci s daty, přípravu plně produktově personalizovaných kampaní a jejich vyhodnocení. Díky tomu dosahují e-shopy nadprůměrných výsledků a úspěšně si udržují své zákazníky.
  • V rámci webináře se dozvíte, jak pomocí nástroje Samba.ai automaticky posílit retenci a pracovat s marketingovou automatizací poháněnou umělou inteligencí. Bude také prezentováno několik případových studií klientů, kteří již Sambu využívají a dosahují díky ní vynikajících výsledků.
Připojte se k nám a získejte nové poznatky, jak efektivně a jednoduše posílit retenci a zlepšit výkonnost vašeho e-shopu.

Webinář proběhne ve čtvrtek 30.3 od 15 hodin.
Další článek
Záznam webináře: Jak na affiliate marketing s Upgates a AffilBoxem