Založení e-shopu

Jak si snadno a rychle založit e-shop? Stačí přejít na stránku www.upgates.cz a kliknout na některé z tlačítek Vytvořit e-shop.

1. Registrace e-shopu

Vyplňte název vašeho e-shopu

Jedná se o název e-shopu, který již později nelze změnit a zůstane vám po celou dobu provozu e-shopu. Proto jej vyplňujte uvážlivě. Název se objeví v adrese testovací verze e-shopu (více zde), administrace a také je obsažen v URL adresách obrázků, které nahrajete do e-shopu. Můžete zde vložit např. název domény nebo obchodní jméno vašeho e-shopu.

Vyplňte váš e-mail

Systém požádá o váš e-mail. Musí se jednat o existující a funkční email majitele e-shopu. Pouze vlastník tohoto emailu bude mít možnost email majitele e-shopu změnit.  

Na tento email rovněž přijde automatická zpráva s aktivačním odkazem, který je třeba do 24 hodin potvrdit, jinak se e-shop smaže.

Je potřeba zaškrtnout souhlas s obchodními podmínkami a poté zaškrtnout pole Nejsem robot. Těmito souhlasy se zpřístupní tlačítko Vytvořit e-shop, na které klikněte.

Proces založení e-shopu

Probíhá založení nového e-shopu na serverech Upgates. Okno prohlížeče nevypínejte.

Na vyplněný email systém pošle souhrnnou zprávu s přihlašovacími údaji a aktivační odkaz. Přihlašovací údaje se vám budou v budoucnu nesčetněkrát hodit, proto si email uchovejte.

Pokud vám e-mail nedorazí do pár sekund, zkontrolujte prosím také spam složku

2. Prvotní nastavení

Nakonec je potřeba vyplnit několik nezbytných počátečních údajů k tomu, aby bylo možné založený e-shop správně rozjet. Všechny údaje budete moci v budoucnu v rámci administrace změnit.

Po vyplnění údajů klikněte na tlačítko Pokračovat a finální krok potvrďte tlačítkem Dokončit.

3. Nyní můžete začít!

Nacházíte se na úvodním rozcestníku administrace (v levém menu se jedná o kategorii  Přehled / Začínáme). Prozkoumat jednotlivé moduly a zákoutí administrace můžete sami nebo postupujte krok po kroku s touto nápovědou.

Na této stránce

Další zdroje informací

Facebook Forum

Výměna zkušeností, rady a tipy mezi provozovateli e-shopů na systému Upgates.

Přejít do fóra

Akademie

Získejte znalosti od našich specialistů na marketing, obchod, právo a podnikání.

Přejít do akademie

Novinky z Blogu

Co nového jsme pro vás připravili nebo chystáme najdete na blogu.

Přejít do blogu

Nepodařilo se Vám najít tu správnou odpověď?

Kontaktujte naši technickou podporu, která je tu pro vás od pondělí do pátku 8:00 až 16:00 hod.

Zákaznická podpora