Tento článek byl vytvořen před více jak 2 roky a může obsahovat zastaralé informace.

Jak si snadno a rychle založit e-shop? Stačí přejít na stránku www.upgates.cz a kliknout na tlačítko VYTVOŘIT E-SHOP.

Vytvořit e-shop UPgates

1. Registrace e-shopu

Vyplňte váš e-mail

Systém požádá o váš e-mail. Musí se jednat o existující a funkční email majitele e-shopu. Pouze vlastník tohoto emailu bude mít možnost email majitele e-shopu změnit.  

Na tento email rovněž přijde automatická zpráva s aktivačním odkazem, který je třeba do 24 hodin potvrdit, jinak se e-shop smaže.

Vyplňte název vašeho e-shopu

Jedná se o název e-shopu, který již nelze později změnit a zůstane vám po celou dobu provozu e-shopu. Proto jej vyplňujte uvážlivě. Název se objeví v adrese testovací verze e-shopu (více zde), administrace a také je obsažen v URL adresách obrázků, které nahrajete do e-shopu. Můžete zde vložit např. název domény nebo obchodní jméno vašeho e-shopu.

Vytvoření e-shopu

Pokud souhlasíte s obchodními podmínkami, klikněte na VYTVOŘIT E-SHOP.

Proces založení e-shopu

Probíhá založení nového e-shopu na serverech UPgates. Okno prohlížeče nevypínejte.

Na vyplněný email systém pošle souhrnnou zprávu s přihlašovacími údaji a aktivační odkaz. Přihlašovací údaje se vám budou v budoucnu nesčetněkrát hodit, proto si email uchovejte.

2. Prvotní nastavení

Nakonec je potřeba vyplnit několik nezbytných počátečních údajů k tomu, aby bylo možné založený e-shop správně rozjet. Všechny údaje budete moci v budoucnu v rámci administrace změnit.

Jak založit e-shop

3. Nyní můžete začít!

Nacházíte se na úvodním rozcestníku administrace (v levém menu se jedná o kategorii  Přehled / Začínáme). Prozkoumat jednotlivé moduly a zákoutí administrace můžete sami nebo postupujte krok po kroku s touto nápovědou.

Jak založit e-shop

Další články v této kategorii

Nepomohla Vám tato nápověda?

Požádejte o radu zkušené eshopery v UPgates poradně.

UPgates poradna