Zdroje

V rámci produktu Upgates a jeho prezentace jsou použita média (fotky, ilustrace, vzory, videa, hudba atd.) podle pravidel daných licencí. Zdrojem dat jsou níže uvedené weby a platformy nabízející tento obsah. 

 

Font Awesome

Font Awesome je internetová knihovna ikon a sada nástrojů, kterou používají miliony designérů, vývojářů a tvůrců obsahu.

Přejít na web

Envato

Nabízí stažení milionů videí, motivů, fotografií, grafických šablon a dalšího obsahu! Vytvářejte lepší projekty rychleji s připravenými grafickými šablonami. Snadné licencování.

Přejít na web

Pixabay

Pixabay je živá komunita tvůrčích jedinců, kteří sdílí obrázky, videa a hudbu bez autorských práv. Veškerý obsah se zveřejňuje na základě licence Pixabay, takže se může používat bezpečně bez žádosti o svolení nebo uznání autorství umělce – a to i pro komerční účely.

Přejít na web

Freepik

Procházejte a objevujte miliony vektorů, fotografií, souborů PSD, ikon, témat prezentací a online upravitelných šablon. Užijte si tvorbu bez omezení.

Přejít na web

Adobe Stock

Ve službě Adobe Stock najdete miliony royalty-free stock snímků, fotografií, grafiky, vektorů, videozáznamů, ilustrací, šablon, 3d zdrojů a vysoce kvalitního prémiového obsahu. 

Přejít na web

Pexels

Bezplatné stock fotografie a videa, které můžete použít kdekoli. Prohlédněte si miliony vysoce kvalitních royalty-free stock snímků a obrázků bez autorských práv.

Přejít na web