Eshop na míru

Upgates je internetový obchod formou pronájmu. Tvorba eshopu na míru vás neomezuje pouze na pevně daný výběr grafických šablon a dovoluje vám tak popustit uzdu fantazii a nastavit si eshop na míru vašeho podnikání.

Pro nastavení grafiky je vám k dispozici modul Designer. Nastavíte v něm výchozí barevnost, libovolné rozložení e-shopu a do detailů vše vyladíte. Pro náročné má Upgates k dispozici editor kódu, který umožní přizpůsobit e-shop na míru úpravou HTML a CSS kódu.

Pomocí vlastních polí můžete přidávat další textové či grafické prvky. Cenovou politiku e-shopu přizpůsobíte pomocí cenových vzorců. Rozsáhlý popis produktů vám umožní konfigurace, metráž a varianty.

Co vše lze v Upgates nastavit na míru a co je naopak společné pro všechny klienty, najdete v článku Jak to funguje?

Přednosti e-shopů na míru Upgates

  • Grafické nástroje jako např. modul Designer umožňující tvůrčí svobodu bez znalostí programování.
  • Možnost detailních úprav také v HTML a CSS pomocí editoru kódu.
  • Možnost využití placených služeb inzerovaných třetími stranami na nabídkovém portále Marketplace.
  • Vzhled e-shopu bude graficky přizpůsoben pro všechna běžná zařízení a velikosti obrazovky.
  • Multijazyčnost a multidoménovost umožňující expanzi na nové trhy.
  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO).
  • Seznam všech dostupných funkcí najdete zde

Nekupujte zajíce v pytli

Vytvořte si e-shop až na 30 dnů zdarma a vyzkoušejte, do čeho jdete a jak moc je e-shop na míru. Následně přejděte na placenou verzi a ostrou doménu. Rozhodujete se rádi na základě hodnocení zákazníků? Zde jsou recenze z našeho webu a největšího srovnávače e-shopů v ČR vybrat-eshop.cz.

Ostrý provoz může fungovat ve čtyřech variantách pronájmu e-shopu. Každá z variant obsahuje veškeré moduly a není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady na provoz e-shopu. Aktualizace a modernizace máte zdarma a váš e-shop tak bude neustále v kondici. Ostatně, podívejte se sami, jak vypadají e-shopy našich klientů.

Proč eshop na míru od Upgates?

Na trhu e-commerce je Upgates více než 10 let. Jedná se o krabicový systém vhodný pro e-shopy působící převážně na českém a slovenském trhu. Vizí Upgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu pro dosažení maximálního komfortu klienta při tvorbě a provozu internetového obchodu. Cílem je nabídnout maximální možnosti nastavení e-shopu na míru, který bude zároveň v cenové relaci pronajímaného e-shopu. Rychlá technická podpora se postará o řešení vašich požadavků.

Hlavní výhody e-shopu na míru Upgates oproti konkurenci

Hlavní výhodou e-shopu na míru Upgates oproti konkurenci je možnost vytvoření propracovaného designu obchodu a také individuálních úprav v rámci editace kódu šablon. Dále pak neomezený počet jazykových mutací zdarma anebo s poplatkem 750 Kč / měsíc na vlastní doméně. Jazykové mutace uživatel spravuje v jedné společné administraci. Vše je tak přehledné a snadné. Zároveň máte veškeré funkce v ceně každého balíčku e-shopu na míru. Nejste nijak smluveně vázání, neplatíte žádné skryté poplatky navíc, ani nejste nuceni doplácet funkce nad rámec vašeho balíčku. Tarify najdete v našem ceníku zde.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.