E-shop na míru

UPgates je krabicové řešení internetového obchodu formou pronájmu. Neomezuje se pouze na pevně daný výběr grafických šablon a dovoluje vám tak popustit uzdu fantazii a nastavit si e-shop na míru vašeho podnikání.

Pro nastavení grafiky je vám k dispozici modul Designer. Nastavíte v něm výchozí barevnost, libovolné rozložení e-shopu a do detailů vše vyladíte. Pro náročné má UPgates k dispozici editor kódu, který umožní přizpůsobit e-shop na míru úpravou HTML a CSS kódu.

Pomocí vlastních polí můžete přidávat další textové či grafické prvky. Cenovou politiku e-shopu přizpůsobíte pomocí cenových vzorců. Rozsáhlý popis produktů vám umožní konfigurace, metráž a varianty.

Co vše lze v UPgates nastavit na míru a co je naopak společné pro všechny klienty krabicového řešení, najdete v článku Jak to funguje?

Vytvořit e-shop ... 30 dnů na zkoušku zdarma

Přednosti e-shopů na míru UPgates

  • Grafické nástroje jako např. modul Designer umožňující tvůrčí svobodu bez znalostí programování.
  • Možnost detailních úprav také v HTML a CSS pomocí editoru kódu.
  • Možnost využití placených služeb inzerovaných třetími stranami na nabídkovém portále Marketplace.
  • Vzhled e-shopu bude graficky přizpůsoben pro všechna běžná zařízení a velikosti obrazovky.
  • Multijazyčnost a multidoménovost umožňující expanzi na nové trhy.
  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO).
  • Další výhody najdete zde.

Nekupujte zajíce v pytli

Vytvořte si e-shop až na 30 dnů zdarma a vyzkoušejte, do čeho jdete. Následně přejděte na placenou verzi a ostrou doménu. Rozhodujete se rádi na základě hodnocení zákazníků? Zde jsou recenze z našeho webu a největšího srovnávače e-shop řešení v ČR vybrat-eshop.cz.

Ostrý provoz může fungovat ve čtyřech variantách pronájmu e-shopu. Každá z variant obsahuje veškeré moduly a není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady na provoz e-shopu. Aktualizace a modernizace máte zdarma a váš e-shop tak bude neustále v kondici. Ostatně, podívejte se sami, jak vypadají e-shopy našich klientů.

Proč internetový obchod UPgates?

Na trhu e-commerce je UPgates více než 10 let. Jedná se o krabicové řešení vhodné pro e-shopy působící převážně na českém a slovenském trhu. Vizí UPgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu pro dosažení maximálního komfortu klienta při tvorbě a provozu e-shopuCílem je nabídnout maximální možnosti nastavení e-shopu na míru, který bude zároveň v cenové realici pronajímaného e-shopu. Rychlá technická podpora se postará o řešení vašich požadavků.

 

 

Nejnovější nabídky úprav e-shopů na míru

0
1
2
3