E-shop řešení

Hledáte to pravé e-shop řešení pro vaše podnikání? Pokud si s výběrem nevíte rady, jste tady správně! UPgates nabízí výhody všech druhů e-shopových řešení. A to v jednom "krabicovém" provedení. To je nejen cenově dostupné, ale zároveň má široké možnosti individuálních grafických úprav a nastavení.

V uživatelsky přívětivé administraci zvládnete vše spravovat a nastavit aniž byste byli programátor nebo grafik. Zbude vám tak více času na budování a rozvoj úspěšného obchodu. O vše ostatní se postará UPgates.

Co je na e-shopovém řešení UPgates nastavitelné na míru a co je naopak pro všechny klienty stejné? Vše se dozvíte v článku Jak to funguje?

Začít ... 30 dnů na zkoušku zdarma

Přednosti e-shop řešení UPgates

  • Grafické nástroje jako např. modul Designer umožňující tvůrčí svobodu bez znalostí programování.
  • Možnost detailních úprav také v HTML a CSS pomocí editoru kódu.
  • Možnost využití placených služeb v rámci nabídkového portálu Marketplace.
  • Vzhled e-shopu přizpůsoben pro všechna běžná zařízení a velikosti obrazovky.
  • Multijazyčnost a multidoménovost umožňující expanzi na nové trhy.
  • E-shopové řešení maximálně optimalizované pro vyhledávače (SEO).
  • Další výhody najdete zde.

Nekupujte zajíce v pytli

Vytvořte si e-shop na 30 dnů zdarma a vyzkoušejte, do jakého e-shop řešení jdete. Následně přejděte na placenou verzi a ostrou doménu. Rozhodujete se rádi na základě hodnocení zákazníků? Zde jsou recenze z našeho webu a největšího srovnávače e-shop řešení v ČR vybrat-eshop.cz. Nezapomeňte se také podívat na srovnání e-shopových řešení na portále 5nej, kde se e-shopové řešení UPgates umístilo na 1. místě v kategorii Pronájem e-shopů.

Ostrý provoz e-shopového řešení může fungovat ve čtyřech variantách. Každá z variant obsahuje veškeré moduly a není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady na provoz e-shopu. Aktualizace a modernizace máte zdarma a váš e-shop tak bude neustále v kondici. Ostatně, podívejte se sami, jak vypadají e-shopy našich klientů.

Proč e-shop řešení UPgates?

Na trhu e-commerce je UPgates více než 10 let. Jedná se o krabicové řešení vhodné pro e-shopy působící převážně na českém a slovenském trhu. Vizí UPgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu pro dosažení maximálního komfortu klienta při tvorbě a provozu e-shopuCílem UPgates je zajistit efektivní tvorbu e-shopu, kterou hravě zvládnete z jakéhokoli zařízení bez nutnosti znát programovací jazyky, uživatelské prostředí a design internetového obchodu. Rychlá technická podpora se postará o řešení vašich požadavků.

 

 

Jak na e-shop?

Jak vytvořit e-shop a kterou cestou se vydat?

Jak vytvořit e-shop a kterou cestou se vydat?

Při tvorbě e-shopu máte několik možností, jak svůj plán online prodeje produktu zrealizovat. Jsou jimi platformy poskytované zdarma, realizace e-shopu na míru nebo pronájem. U všech si ukážeme jejich plusy, ale i mínusy, které je doprovází. Nakonec se podíváme na námi poskytovaný alternativní způsob, jak efektivně a snadno vybudovat kvalitní e-shop, který dost možná předčí vaše očekávání.

Jak zmáknout grafiku e-shopu

Jak zmáknout grafiku e-shopu

Na tom, že svižná, moderní a vzdušná grafika e-shopu prodává, se bezpochyby shodneme. Ale jak to udělat? Jak pořídit svému e-shopu elegantní a zároveň praktický, funkční kabát? Možnosti tu jsou. Seznamte se, prosím.

Marketing e-shopu - SEO faktory

Marketing e-shopu - SEO faktory

Význam SEO faktorů, které ovlivňují pozici stránky vašeho e-shopu ve vyhledávání, se pořád mění. Faktorů je přes 100, ale některé z nich řeší vyhledávače více. Agentura MOZ dává více než deset let dohromady názory světových specialistů na SEO. Výslednou tabulku důležitosti faktorů najdete zde. Otázkou je, jestli se při založení e-shopu zaměřit na lidi nebo na vyhledávače. Pojďte s námi zjistit, které faktory jsou pro vás důležité a jak je pojmout.