Eshop - cesta k vlastnímu podnikání je snadná

Internetové obchody se pro většinu Čechů staly naprosto běžným místem k nakupování. Jedná se o rychlý a pohodlný způsob, jak si z gauče objednat vše, co potřebujeme. 

Chytré řešení vám umožní spustit si vlastní eshop snadno a s minimem úsilí. Nejlepší poměr kvality a výkonu dnes nabízí takzvaná pronájem eshopu

Chcete kvalitní e-shop? Toto by měl splňovat

E-shopových systémů existuje celá řada. Jen málokteré z nich vám ale nabídne skutečně kompletní prostor pro rozvoj svého podnikání za rozumnou cenu a s férovými podmínkami. Pojďme si proto říct jak poznat e-shopové řešení, o které se můžete skutečně opřít. 

Snadné spuštění

Doby, kdy vytvoření e-shopu bylo otázkou zdlouhavého a finančně velmi náročného vývoje, jsou pryč. Díky pronájmu e-shopu od Upgates si svůj e-shop můžete spustit prakticky ihned. Stačí si založit účet, přizpůsobit si potřebné parametry internetového obchodu a naplnit jej produkty a dalšími potřebnými daty. Veškerou přípravu navíc můžete stihnout během prvních 30 dní, které dostáváte zdarma.  

Moduly pro Váš růst

Následný rozvoj e-shopu se neobejde bez nejrůznějších modulů a doplňků, o které můžete vaše e-shopové jádro postupně obohacovat. Chytré moduly vám umožní vytvořit si vzhled e-shopu podle svého gusta, zefektivňovat každodenní provoz vašeho podnikání, stejně jako nacházet nové zákazníky. Díky modulům si zkrátka budete neustále udržovat náskok před konkurencí

Žádné zbytečné příplatky

Upgates se snaží být maximálně fér. Proto všem svým zákazníkům nehledě na využívaný tarif dává k dispozici vždy všechny dostupné funkce. Automaticky a bez dalších příplatků. Díky tomu může u Upgates rozvíjet své podnikání skutečně každý. 

Spolehlivá podpora

I ti nejúspěšnější občas potřebují pomocnou ruku. Proto je pro všechny klienty Upgates k dispozici zákaznická podpora připravená poradit s nastavením e-shopu a schopna vyřešit všechny možné problémy. Kromě podpory navíc díky systému e-shopu na pronájem získáte také přístup k systému, který se neustále vyvíjí, zdokonaluje a přidává nové funkce. Právě díky tomu můžete věnovat více energie budování úspěšného internetového podnikání

Prozkoumejte další důvody, proč pro své podnikání zvolit Upgates

Upgates
v číslech

3100+
Upgates v tuto chvíli důvěřuje více než tři tisíce e-shopů a jejich počet stoupá každým dnem.
2010
Od tohoto roku pro vás vyvíjíme multijazyčnou platformu. I díky tomu patříme mezi nejvyspělejší řešení na trhu.
30 tis.+
Za 14 let na trhu jsme založili více než 30 tisíc e-shopů.

Příběhy
e-shoperů

Prozkoumejte cesty, kterými naši zákazníci vydělávají na Upgates.

Zobrazit všechny
  Granule Bardog: když se člověku daří, je potřeba dát něco nazpět
  Přečíst příběh
  Oriental.cz: expandujeme celých 22 let, co jsme na trhu
  Přečíst příběh
  Elimashop: spojení e-shopu s kamennou prodejnou se v našem případě ukázalo jako ideální
  Přečíst příběh
  Machovna.sk: Jak se z kreativního nápadu stalo úspěšné podnikání
  Přečíst příběh
  IDYLO.cz: Nadčasový styl a bohatý výběr originálních doplňků pro váš harmonický domov.
  Přečíst příběh

Čísla mluví jasně!

 • ÚSPORA ČASU-98%
  Nasazení automatických exportů a importů nám šetří až 98 % času, který jsme věnovali aktualizaci a kontrole skladových zásob.

  “Tato funkce je pro nás díky tisícům produktů skladem naprosto neocenitelná. E-shopových řešení existuje mnoho, ale jen u Upgates dokázalo splnit všechny naše požadavky.”

 • BOUNCE RATE-11 %
  Při přechodu jsme nezaznamenali pokles návštěvnosti z organického vyhledávání a naopak nám nyní klesá míra okamžitého opuštění stránek.

  “Z Open-source řešení jsme nakonec přecházeli uprostřed sezóny a překvapilo nás, jak plynulý přechod byl. Nyní nám Upgates šetří cca 20 minut při vytvoření každého nového produktu. Navíc už nemusíme řešit aktualizaci různých pluginů a případné změny jejich funkčnosti.”

 • TRŽBY+80%
  Již v prvním měsíci po přechodu jsme oproti původnímu řešení zaznamenali nárůst obratu o 80 %.

  “Systém Upgates můžeme jen doporučit - tolik možností individuálních úprav a vychytávek Vám žádný jiný systém nenabídne. Velmi chválíme podrobné návody, podporu s rychlou odezvou a multijazyčnost.”

 • NÁVŠTĚVNOST+200%
  Úspora nákladů na provoz o 50 %, rychlost vyřízení objednávky o 50 %, organická návštěvnost a počet objednávek vyšší o 200 %.

  “Upgates jsme zvolili před konkurenční firmou díky multijazyčnosti, která je dle nás absolutní nutností pro zahraniční expanzi e-shopu. Fungující support je také skvělou výhodou. Provoz je rychlý a bezproblémový.”

 • TRŽBA+433%
  Po přechodu na Upgates jsme zaznamenali čtyřnásobný růst obratu. Nejlepší možnost jak úspěšně posunout svůj business.

  “Rychle si vytvoříte vlastní e-shop díky intuitivnímu řešení. Vše funguje na 110 % včetně velmi vstřícné podpory. Upgates doporučuji všem, kteří chtějí zvýšit obrat a snížit náklady nebo uvažují o vytvoření vlastního e-shopu.”

  Michal Mlčoch, obchodní zástupce, gmarkt.cz

Nejkvalitnější řešení na trhu podle recenzí.

Podle nezávislých recenzí srovnávacích portálů jsme dlouhodobě špičkou na českém a slovenském trhu v oblasti e-shopových řešení.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.

Eshop - cesta k vlastnímu podnikání je snadná

Internetové obchody se pro většinu Čechů staly naprosto běžným místem k nakupování. Jedná se o rychlý a pohodlný způsob, jak si z gauče objednat vše, co potřebujeme.