Nová spolupráce se SEMOR

Nová spolupráce se SEMOR

Našim partnerem se nově stává SEMOR. SEO nástroj, který využívá stovky předních expertů! V článku se dozvíte, co všechno systém nabízí a jak se můžete jednoduše zaregistrovat k jeho užívání. 

Reklamy v Nákupech Google - využijte naplno jejich potenciál

Reklamy v Nákupech Google - využijte naplno jejich potenciál

Úspěšná kampaň v Nákupech Google není žádná věda, pokud využijete několik základních pravidel a vyvarujete se nejběžnějších chyb. Pokud provádíte audit svého PPC účtu, většinou narážíte na ty stejné problémy nebo příležitosti ke zlepšení. V tomto článku se dozvíte, jak vyřešit některé z těchto běžných problémů a využít potenciál vašich reklamních kampaní v Nákupech Google na maximum.

Převod e-shopu na jiný systém, aneb, jak se postavit k migraci e-shopu

Převod e-shopu na jiný systém, aneb, jak se postavit k migraci e-shopu

Potřeba migrovat vlatní e-shop na jiný systém je zcela běžná záležitost. Mnoho e-shopů je postaveno na různých řešeních. Některé na jiných krabicových, jiné na Open Source systémech jako na např. PrestaShop.Velkou skupinu e-shopů však jedno spojuje: omezení ze strany systému, na kterém je e-shop postaven. Dostat se do takové situace je velice snadné a denně se s ní potýká tisíce provozovatelů.

Článek pro vás připravil e-shop konzultant a specialista Kamil Kopecký.

Export produktů do Glami.cz

Pokud prodáváte na svém e-shopu produkty z oblasti módy, jistě uvítáte propojení na portál Glami.cz. Nabízí aktuální kolekce módy ze stovek obchodů na jednom místě.

www.glami.cz/

Import produktů - operace s chybějícími produkty

Nově máte možnost provádět dodatečné operace s produkty, které chybí ve vašem importním feedu. Doteď se tyto produktu jen označily jako "Chybí v importu", nyní jim lze nastavit automatické operace.

Nové moduly pro obecný export a import dat

Přidali jsme nová propojení e-shopu s externími službami a dodavateli. Jsou to pravidelný nebo jednorázový export objednávek, kontaktů a kategorií. A dále import kontaktů a kategorií.

Import kontaktů a kategorií

Nově máte možnost importovat do UPgates kontaky, emailové adresy a kategorie. Dále máte nástroj, jak zajistit, aby vaše kódy produktů byly unikátní a produkty se importovaly do variant.

Exporty produktů, objednávek, kontaktů a kategorií

Export produktů, objednávek, kontaktů a kategorií do XML dle obecného předpisu a předdefinované dokumentace. Export objednávek a kontaktů navíc do formátu CSV. Hromadný export všech položek za nastavení nebo jen vybraných z evidencí.