Doplňky

Vytvořit e-shop
30 dnů na zkoušku zdarma

Fulfillment by FHB Group

  • Fulfillmentové služby pro eshopy.
  • Úspora času. Získáte více času na primární činnosti podniku.
  • Výrazné snížení logistických nákladů díky naší specializaci a rozsahu služeb.
  • Zavedení systému a získání know-how.
  • Rychlejší růst vaší společnosti.

Tuto službu poskytují:

API propojení je realizováno buď individálně ve spolupráci s Fulfillment by FHB Group nebo pomocí již hotového můstku od jiných poskytovatelů níže. 

Více o službě

Zajišťujeme distribuci zboží pod jednou střechou - skladujeme, balíme a doručujeme vaše zboží a zásilky. Bez vašich starostí a levněji. Pro všechny druhy zboží a velikosti obalů, palet.

Proces plnění zahrnuje činnosti skladování, balení, vychystávání a doručování (doprava - kurýr) zboží třetích stran pomocí informačních systémů a moderních technologií. Pro nás, jako největšího poskytovatele 3pl fulfillment služeb ve střední Evropě, je automatizace zásadní pro zajištění plynulých a bezchybných služeb, což následně vede ke spokojenosti zákazníků.

Služba je určena pro společnosti, které pracují s fyzickým zbožím. Jedná se především o eshopy, zásilkové obchody, vývozce, dovozce, výrobní společnosti, reklamní POS materiály, náhradní díly, spotřební materiál, společnosti prodávající přes Amazon atd...

Místo skladování a balení je v našich skladech. Dodání zboží je možné kamkoli v rámci Slovenska,  ČR, Evropy a světa a díky našemu objemu za vynikající ceny. Velkou výhodou je, že můžeme rychle doručit zboží koncovému zákazníkovi pomocí vlastních linek v kombinaci s osvědčenými kurýry na poslední míli. Zabýváme se také vrácením zboží a dobírkou.

Efektivní řešení distribuce a logistiky zboží je dnes jedním z nejdůležitějších faktorů úspěchu, zejména pro obchodní společnosti.

Doplněk je realizován přes API a umožňuje stahování objednávek, stock management, změny stavů, dostupností a mnoho dalšího. 

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.