V UPgates najdete 95 % všech možných e-shopových funkcí, které jsou běžně dostupné pouze u zakázkových e-shopů za statisíce. Každým dnem navíc přidáváme nové a nové.


Produkty

Produkty UPgates

Dokonalý popis produktu

Poskytněte vyčerpávající informace o produktu a zabraňte tomu, aby zákazník kvůli nedostatku informací odešel z vašeho e-shopu ke konkurenci.

Snadná administrace produktu

UPgates v maximální míře usnadňuje a urychluje práci administrátora a to pomocí funkcionalit jako duplikování produktu nebo hromadné úpravy.

Flexibilní cenotvorba

Přizpůsobte cenu jakémukoliv zákazníkovi – velkoobchodníkům, maloobchodníkům nebo VIP zákazníkům. Nastavte jakoukoliv slevu nebo individuální cenový vzorec, podle kterého se cena automaticky upraví.

Důraz na výhody

Odlište své produktové popisky od nudné šedi konkurenčních obchodů pomocí zdůraznění výhod produktu.

Cross selling

Umožněte zákazníkům zakoupit související produkty nebo příslušenství a maximalizujte hodnotu každé objednávky.

Komunitní přístup

Umožněte zákazníkům hodnotit produkt, psát recenze a budovat komunitu kolem produktů e-shopu.

Produktové SEO

Detail produktu je možné provázat s filtračními stránkami a tím budovat přirozený long tail. V UPgates můžete archivovat stránku produktu, čímž nepřijdete o URL adresu a zajistíte tak jeho dohledatelnost v Googlu.


Grafika

Grafika UPgates

Designer

Vytvořte jedinečný grafický design e-shopu jednoduše pomocí nástroje designer. Ten vám umožňuje jednotlivé grafické moduly libovolně kombinovat a vytvořit si e-shop na míru levně a snadno.

Responzivní design

UPgates přirozeně zobrazí váš e-shop na jakémkoliv zařízení. Ultrabooky, dlouhé smartphony, desktopy s dotykovým monitorem, širokoúhlé monitory, HD rozlišení – neexistuje atypický monitor, se kterým by si UPgates neporadil.

Ergonomie

E-shopy vytvořené v UPgates splňují nejnovější požadavky na ergonomii a použitelnost. To vede k maximalizaci konverzního poměru.

Editujte HTML a CSS

Zpřístupníme vám zdrojové kódy, abyste si mohli pomocí konfigurace HTML, CSS nebo JS vytvořit vlastní grafiku. V administraci najdete editor kódu, ve kterém můžete design upravovat. Součástí je také rozhraní pro otestování změn před spuštěním ostré verze.

Vyberte si grafika

A pokud chcete grafiku od profesionálů za dobrou cenu, stačí si vybrat podle ceny a rozsahu prací v našem nabídkovém portále Marketplace.


Redakční systém

CMS redakční systém UPgates

Obsahový marketing

Vytvářejte články, aktuality a rady nebo přidávejte obrázky, videa, soubory ke stažení a další obsah. Pomocí obsahového marketingu vylepšujte pozici svého e-shopu v přirozených výsledcích vyhledávání.

Nastavení SEO

UPgates umožňuje manuální nebo automatické nastavení meta tagů, H1, URL adres nebo informací pro zbožové vyhledávače. Jednotlivé stránky prolinkujte pomocí drobečkové navigace a mapy stránek. Zdarma sdílejte zpětné odkazy s jinými projekty na UPgates.

Multidoménovost a multijazyčnost

Váš internetový obchod běží na vaší vlastní doméně. Pokud přecházíte z jiného systému, můžete si jednoduše nastavit přesměrování a tím zajistit stávající pozice ve vyhledávačích. Systém také umožňuje vytvoření libovolného počtu doménových aliasů.

Na jednom projektu je možné standardně provozovat jednu doménu, která je v ceně měsíčního pronájmu. Lze však nastavit více domén (nejedná se o aliasy) vázané na jazykové mutace.

Zabezpečení

Všechny informace týkající se produktů, zákazníků, objednávek a skladových zásob jsou pravidelně zálohovány na zabezpečených cloud serverech. Samotné projekty jsou zabezpečeny SSL certifikátem Let's encrypt.

Další funkcionality

UPgates podporuje fulltextové (instantní) vyhledáváníneveřejné stránky (intranet) nebo jazykové mutace na samostatných URL adresách.


Marketing

Marketing UPgates

Interakce se zákazníky

Zapojte své zákazníky a obohaťte obsah stránek o ankety, rádce, výhody, diskuze nebo formuláře s dotazem na obchodníka.

Marketingová sdělení

Podpořte prodeje prostřednictvím bannerů editovatelných v administraci, animovaných carouselů, doporučených produktů nebo žebříčku nejprodávanějších produktů.

Slevy

Nastavte slevu na produkt, výrobce, množstevní slevu, globální slevu na určitou kategorii nebo celý e-shop. UPgates vám také umožňuje práci se slevovými kupóny nebo věrnostním systémem.

Napojení na sociální sítě

Stránky vašeho e-shopu umožňují napojení, sdílení a odkazování na hlavní sociální sítě, jako jsou Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube nebo Pinterest.

Podpora indexace

Systém automaticky generuje sitemap.xml a podporuje tzv. long tail (dlouhý ocas) v přirozených výsledcích vyhledávání.


Komunikace

CRM UPgates

Informace o zákaznících

Poznejte více své zákazníky a ukládejte informace o nich získané z objednávky, registrace nebo žádosti o zasílání emailingu do profilu zákazníka. Ty můžete následně využít v marketingových kampaních.

Zprávy

UPgates archivuje veškerou komunikaci, která proběhla s vašimi zákazníky na webu (on-line diskuze, komentáře, komunikace prostřednictvím formulářů atd.).

Emailing

UPgates obsahuje robustní emailingový modul pro vytváření emailů, kampaní a dalších nástrojů email marketingu.

Zákaznický účet

Podpořte opakované prodeje tím, že zákazníkům umožníte vytvoření zákaznického účtu. V něm mohou evidovat historii objednávek, zákaznickou slevu, oblíbené produkty nebo provádět opakované nákupy.


Obchod

Obchod UPgates

Velkoobchod, maloobchod

Nastavte velkoobchodní nebo maloobchodní režim, podle kterého se přizpůsobuje cenotvorba, DPH, objednávkový proces atd.

Doprava

Přizpůsobte dopravu podle hmotnosti nebo hodnoty nákupu, dopravu zdarma od určité částky, vytvářejte skupiny doprav (např. pro křehké produkty) nebo aktivujte dopravu na pobočky (včetně napojení na Balíkobot.cz).

EET

Kompletní řešení pro EET. Zahrnutí všech platebních metod spadající pod elektronickou evidenci tržeb, od platebních bran po hotovost.

Platby

V UPgates je vedle běžných plateb možné nastavit také splátkový prodej, platby pomocí platebních karet Visa a MasterCard, Comgate, PayU, MoneyBookers nebo PayPal.

Skladový systém

Automaticky aktualizujte dostupnost zboží díky propojení s účetnictvím nebo velkoobchodem. UPgates také hlídá minimální množství produktů na skladě.

Správa obchodního případu

Vytvářejte dokumenty jako objednávky, faktury, nabídky, poptávky a další a archivujte je v historii obchodního případu.

Měny

Nastavte pro každou jazykovou mutaci libovolnou měnu a aktualizujte ceny hromadně pomocí aktuálního měnového kurzu.

Systémové e-maily

Nastavte zasílání automatických e-mailů při spuštění určité události, jako je například vyplnění objednávky nebo provedení registrace.


Export/import

Export import propojení UPgates

Napojení na XML a CSV soubor

Provádějte exporty a importy dat pomocí XML souborů Zboží.cz nebo komplexního univerzálního XML UPgates.

Chytrá konfigurace propojení

Propojte data o produktech, zákaznících, kategoriích nebo objednávkách. Nastavte si, která data se budou jen zakládat a která i aktualizovat.

Napojení na externí služby

UPgates umožňuje napojení na zbožové vyhledávače, PPC kampaně, remarketing, služby Google (Google Adwords, Google Analytics), Heuréku, služby Seznamu (Zboží.cz, Sklik, retargeting) a další.

Napojení na informační systémy a dodavatele

Propojte UPgates s informačními nebo účetními systémy Pohoda, Money, K2 a jinými. Nebo pomocí XML souboru automaticky aktualizujte své produkty s dodavateli.

Převod e-shopu na jiný systém

Více o možnostech migrace e-shopu na jiné řešení se dočtete v článku Převod e-shopu na jiný systém, aneb, jak se postavit k migraci e-shopu.


Jak funguje UPgates?

Více o technologii UPgates a o tom, zda je vhodná právě pro vás a vaše obchodní procesy, se dozvíte zde.