Doplňky

HELIOS iNuvio

  • Informační systém pro váš efektivní růst.
  • Řešení pro všechny střední firmy.

Tuto službu poskytují:

API propojení je realizováno pomocí již hotového můstku od některého z integrátorů níže nebo individuálně ve spolupráci s externí agenturou.

Marketplace Placeno
Shean
Shean

Více o službě

HELIOS iNuvio (dříve HELIOS Orange) patří mezi podnikové informační systémy, jehož funkce ocení především majitelé malých a středních podniků. V rámci jednoho systému získáte komplexní pokrytí veškerých firemních procesů od finančního řízení přes HR až po výrobu. Díky plnohodnotnému Business Intelligence řešení, kterým je HELIOS iNuvio vybaven, získáte nepřetržitý přístup ke všem důležitým datům a reportům, které usnadní každé rozhodování o důležitých strategických krocích. 

Je vhodný pro všechna odvětví podnikání. Jedná se o nástroj pro řízení společnosti, automatizuje rutinní operace, zefektivňuje provoz a snižuje náklady. Komplexnost informačního systému umožňuje pracovat s daty napříč všemi firemními aktivitami a díky modulárnosti dokáže růst v závislosti s růstem firmy. Jedná se o ryze český informační systém, který na trhu existuje od roku 1990.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.