Pronájem e-shopu je dnes nejrozšířenějším způsobem, jak snadno a rychle rozjet online obchod. To pro posluchače podcastu Na vlně podnikání jistě není nová informace. A právě pro ně jsme připravili speciální akci, v rámci které si mohou náš e-shop systém vyzkoušet na dvojnásobně dlouhou dobu. Nikoliv na běžných 30 dní testování zdarma, ale na 60 dní. V případě, že vám jeho prostředí bude vyhovovat, není problém migrovat zkušební verzi projektu na ostrou verzi.

A vyhovovat vám UPgates velmi pravděpodobně bude. Dlouhodobě se totiž umísťujeme na prvním místě v nezávislých žebříčcích e-shopových řešení. Například na 5nej.cz nebo na vybrat-eshop.cz.


ZALOŽIT E-SHOPHromada funkcí, multijazyčnost a neomezené designové možnosti

U pronajímatelných e-shopů bývá často limitujícím faktorem omezené množství grafických úprav v podobě několika přednastavených šablon. UPgates nabízí díky modulu designer prakticky neomezené možnosti přizpůsobení grafického designu e-shopu. Pokud máte zkušenosti s programováním, existuje také možnost zasahovat přímo do zdrojového kódu stránek. Jinak můžete využít propojení s některou ze spolupracujících agentur na UPgates Marketplace, které jsou připraveny vyhovět jakýmkoliv požadavkům zákazníků.

UPgates je dostupný ve čtyřech cenových variantách, a to již od 450 korun měsíčně. U všech tarifů jsou samozřejmostí všechny funkce. Kterých je aktuálně 162. I toto číslo ale za chvíli přestane platit. Další nové funkce totiž neustále přibývají. Jednotlivé plány se liší pouze v celkovém počtu produktů, dostupných jazykových mutacích, počtu uživatelů a dostupném prostoru. U jazykových mutací se na chvíli musíme zastavit. Multijazyčnost totiž UPgates řeší nejlépe ze všech systému, které jsou aktuálně na trhu. Práce s jazyky probíhá nesmírně jednoduše a není potřeba zakládání nových klonů vašeho e-shopu nebo jiné krkolomné prakticky typické pro konkurenci.

Přednosti e-shopu UPgates

  • Grafické nástroje jako např. modul Designer umožňující tvůrčí svobodu bez znalostí programování.
  • Možnost detailních úprav také v HTML a CSS pomocí editoru kódu.
  • Možnost využití placených služeb nabízených na Marketplace nad rámec.
  • Vzhled e-shopu bude graficky přizpůsoben pro všechna běžná zařízení a velikosti obrazovky.
  • Multijazyčnost a multidoménovost umožňující expanzi na nové trhy.
  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO).
  • Další výhody najdete zde.