Podnikání na internetu je už tak dost těžké

UPgates - prosadit se na trhu

Ať už jste majitelem internetového obchodu, nebo stavíte e-shopy pro klienty, potřebujete nástroj, který se o to technicky nejsložitější postará za vás - a vy se můžete věnovat svému byznysu.

Věříme, že systém pro tvorbu e-shopů může být snadno ovladatelný, stát pár stovek měsíčně a zároveň dokáže vytvářet profesionální e-shopy. E-shopy, které maximalizují konverzní poměr z každého návštěvníka, jsou ziskové a poskytují nejlepší možný nákupní zážitek.

Jsme přesvědčení, že každý zákazník by měl mít nárok na aktualizace systému a nejnovější funkce v ceně běžného měsíčního poplatku za pronájem. Nemusíte platit tisíce za každou aktualizaci, abyste měli profesionální internetový obchod, který nikdy nestárne.

Rovněž věříme, že každý by měl mít právo na skvělou, rychlou a vstřícnou technickou podporu, aniž by za to musel vynakládat byť jen korunu navíc.

Proto jsme pro vás vytvořili UPgates.


Náš příběh

UPgates - Náš příběh

Firmu EVici webdesign s.r.o. jsme založili v roce 2003. Na začátku jsme pro své klienty vytvářeli webové stránky. Po čase se na nás začali obracet s požadavkem na zhotovení e-shopů. Tehdy jsme zjistili, že na trhu chybí jednoduchý a cenově dostupný nástroj, ve kterém by se daly vytvářet moderní a vysoce konfigurovatelné internetové obchody. A tak se zrodil nápad vytvořit UPgates.

Po jedenácti letech intenzivního vývoje a stovkách realizovaných projektů vyrostl UPgates v technologickou špičku mezi systémy na tvorbu e-shopů, schopnou obstát v mezinárodní konkurenci.

Unikátnost řešení UPgates spočívá v propojení výhod e-shopů na míru a krabicového řešení. UPgates je nástroj pro tvorbu moderních, snadno ovladatelných, flexibilně nastavitelných a cenově dostupných internetových obchodů. To, co u krabicových řešení postrádáte a u zakázkových projektů vás stojí hodně peněz, máte u nás v ceně nízkého měsíčního paušálu. Ostatně vyzkoušejte si to sami.


Několik dalších informací o naší firmě

UPgates - Profil

Od roku 2003 jsme realizovali více než 500 projektů pro e-shopy, grafická studia a marketingové agentury z České republiky, Slovenska, Polska nebo Austrálie.

Naše řešení poskytujeme významným reklamním agenturám, jako jsou HAVAS WORLDWIDE (projekty firem O2 Telefónica, Citroën, Lybar, Cofidis), ONYX Advertising (projekty firem Interspar, Zdeněk Pohlreich), PP Partners Prague a.s. (projekty firem LOM Praha, LAMA ENERGY) a Advisio. Seznam realizací najdete v sekci Reference.

Data klientů jsou uložena v zabezpečených a rychlých cloudových úložištích společnosti Linode.

Sídlíme v samém srdci „ostravského Sillicon Valley“ – Centru podpory inovací.


Milujeme to, co děláme

UPgates je naše srdcová záležitost. Jsme „nadšení ajťáci a marketingoví fajnšmekři“ tělem i duší a to, co děláme, nás neskutečně baví. U UPgates sedíme od rána do večera, a když máme spokojeného zákazníka, vrníme blahem.

Naším snem je vyvinout nejlepší a nejlépe konfigurovatelný systém pro tvorbu internetových obchodů. Neustále přidáváme nové nástroje, zdokonalujeme SEO, brousíme responzivní design, zlepšujeme ergonomii a vylepšujeme jednotlivé funkcionality.

A taky si potrpíme na kvalitní technickou podporu. Můžete se o tom přesvědčit sami – stačí, když nás budete kontaktovat.