Poptávky nově na Marketplace!

Poptávky nově na Marketplace!

Na nabídkový portál Marketplace byla nově přidána možnost vložení poptávky. Hledáte specifickou službu nebo máte vlastní požadavek na úpravu vašeho e-shopu? Pokud si mezi inzeráty na tržišti nevyberete, můžete nově vložit svou vlastní poptávku! Tyto poptávky jsou řazeny podle kategorií Marketplace. Po jejich vložení se pravidelně rozesílají našim dodavatelům, kteří vás mohou oslovit s nabídkou.

Nové tržiště se službami pro e-shopy!

Nové tržiště se službami pro e-shopy!

UPgates otevřel nový nabídkový portál! Naleznete v něm řadu možností, jak vylepšit e-shop a podpořit své podnikání. Zdarma zde můžete nabídnout své služby nebo produkty týkající se UPgates a oslovit tak stovky e-shoperů.

SEO tipy

Jak na perfektní SEO svépomocí? Ukážeme vám pár tipů a na co si dát pozor při optimalizaci.

Česko patří mezi nové evropské tygry, růst táhnou malé firmy a online byznys

Díky růstu HDP a produktivity si řada nových členských zemí Evropské unie, včetně Česka, může vysloužit označení Noví evropští tygři. Na jejich úspěchu se zásadní měrou podílejí malé a střední podniky, respektive rozmach elektronického obchodu. Vyplývá to ze studie společností Deloitte a PayPal, která sledovala vývoj podniků od roku 2006. 

KONFERENCE ZAMĚŘENÁ NA PODPORU EXPORTU FIREM

Spolupracující agentura bV24 pro Vás připravila konferenci na podporu exportu. Přijďte se dozvědět jak naplno využít své možnosti - analyzujte trh v dané zemi, vyberte nejvhodnější lokaci a následně přes inzerci na Google získejte zákazníky, budujte značku.
Konference je vhodná pro výrobní firmy, e-commerce projekty a další subjekty, které již na zahraničních trzích působí nebo export teprve plánují. Informace jsou poskládané tak, ať má každý možnost najít klíč pro svůj růst v zahraničí.
Dozvíte se jak pro přípravu vhodné strategie využít nástroje od Google. Ukážeme vám na jaké specifika se připravit, také za hranici online marketingu, a to v logistice nebo právních záležitostech.

E-shop řešení UPgates

E-shop řešení UPgates

Hledáte to pravé e-shop řešení pro vaše podnikání? Pokud si s výběrem nevíte rady, jste tady správně! UPgates nabízí výhody všech druhů e-shopových řešení. A to v jednom "krabicovém" provedení. To je nejen cenově dostupné, ale zároveň má široké možnosti individuálních grafických úprav a nastavení.

Pronájem e-shopu levně

Pronájem e-shopu levně

Pronájem e-shopu je dnes nejrozšířenějším způsobem, jak snadno a rychle rozjet a provozovat internetový obchod. Pronájem e-shopu s UPgates může fungovat ve čtyřech cenových variantách.Každá z variant obsahuje veškeré moduly a není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady. Aktualizace a modernizace máte zdarma v ceně pronájmu a váš e-shop tak bude neustále v kondici.

E-shop na míru za cenu pronájmu

E-shop na míru za cenu pronájmu

UPgates je krabicové řešení formou pronájmu, které se neomezuje pouze na pevně daný výběr grafických šablon. Dovoluje vám popustit uzdu fantazii a nastavit si e-shop na míru vašeho podnikání.

Pro náročné má UPgates k dispozici editor kódu, který umožní přizpůsobit e-shop na míru úpravou HTML a CSS kódu.

Tvorba e-shopu trochu jinak, rychle a levně

Tvorba e-shopu trochu jinak, rychle a levně

Již není třeba zbytečně utrácet za tvorbu e-shopu na zakázku. Ani se nemusíte omezovat pouze na šablonovitá řešení svazující vaše individuální grafické potřeby. E-shopy UPgates spojují výhody obou těchto přístupů – jsou cenově dostupné, snadno a rychle je založíte a přitom jsou individuálně nastavitelné.

E-shop akademie | #eshopakademie

E-shop akademie | #eshopakademie

Narazili jsme na nový projekt pro Vás e-shopery, který by Vás mohl svým obsahem obohatit o nové zkušenosti. Jedná se o první E-shop akademii. Více zde.

Chrome označí váš web jako nezabezpečený

Dnes již každý z eshopů disponuje přihlašovacím formulářem pro své zákazníky nebo zajišťuje platby kartou. Pokud ale toto provádíte stále na HTTP, budete muset přejít na HTTPS. Od lednové aktualizace bude prohlížeč od Google - Chrome označovat takovéto stránky bez HTTPS jako nezabezpečené.

Google live chat

Nová funkce ve službě Moje firma vám umožní chatovat se svými zákazníky přímo z výsledků vyhledávání Google.

Jak na kvalitní newsletter

Email a s ním spojené newslettery jsou stále nejefektivnějším marketingovým nástrojem. Dobře naformátovaný a oku lahodící newsletter může být motor pro vaše konverze.

Nakupujeme na smartphonu

Díky okamžitý přístupu k neomezenému počtu inspirací a informací se nakupování na smartphonu dere rychlým tempem do popředí online nakupování.