Appkuj

Doplněk umožňuje mít vytvořenou k e-shopu také hybridní aplikaci pro iOS a Android. E-shop je napřímo synchronizován s aplikací.

Vytvořená aplikace je následně volně stažitelná na GooglePlay, AppStore a kompatibilní se systémy Android a Apple.

Proč využít tento doplněk?

S námi vytvořenou aplikací, získáváte výhody jako každý, kdo si zafinancoval drahý vlastní vývoj pro vytvoření své aplikace. Výhodou je, že se o nic nemusíte starat, vše je maximálně propojeno. Když upravíte, či změníte cokoliv na vašem e-shopu v sekundě se to změní také v aplikaci. Nepotřebujete k tomu žádné další programátory. Vše pohodlně ovládáte ze svého prostředí, které znáte. A o výhodách, které Vám aplikace přináší? Tak třeba tyto! 

 1. Zvýšení brand awareness: Aplikace pomáhají zvýšit povědomí o značce, protože zákazníci jsou s ní v kontaktu častěji.
 2. Zlepšení zákaznické loajality: Aplikace mohou zlepšit loajalitu zákazníků, protože nabízejí personalizované nabídky a služby.
 3. Zvýšení prodeje: Aplikace mohou pomoci zvýšit prodeje díky snadnému přístupu k produktům a zjednodušenému procesu platby.
 4. Zlepšení cílení reklamy: Aplikace umožňují lepší cílení reklamy, protože poskytují informace o zákazníkovi a jeho nákupních historii.
 5. Zvýšení angažovanosti zákazníků: Aplikace mohou zvýšit angažovanost zákazníků, protože poskytují funkce jako push notifikace a loyalty programy.
 6. Zvýšení povědomí o nových produktech: Aplikace umožňují snadné sdílení informací o nových produktech a akcích.
 7. Zvýšení počtu opakovaných nákupů: Aplikace mohou zvýšit počet opakovaných nákupů díky personalizovaným nabídkám a službám.
 8. Zlepšení zpětné vazby od zákazníků: Aplikace umožňují snadné získávání zpětné vazby od zákazníků prostřednictvím recenzí a hodnocení.
 9. Zvýšení dat o zákaznících: Aplikace poskytují informace o zákaznících, jako jsou demografické údaje a nákupní historie, což pomáhá při rozhodování o marketingu.
 10. Zvýšení povědomí o značce: Aplikace umožňují snadné sdílení informací o značce prostřednictvím sociálních médií a další

Pro koho je určený?

Aplikace je vhodná pro Vás, pokud říkáte "ano" na své podnikání a máte chuť nabízet vyšší standard služeb a získat tak konkurenční výhodu.

Jak službu aktivovat a nastavit?

 1. Na stránkách Appkuj.cz klikněte na tlačítko Vyzkoušet 30 dní zdarma
 2. Obratem od nás obdržíte na svou emailovou adresu seznam požadavků, které vás potřebujeme.
  • Název aplikace (Max. 15 znaků)
  • IČO společnosti
  • Odkaz na stránky
  • Telefonní číslo (pro naší komunikaci)
  • Email
  • Titulek k aplikaci (jedna věta): Pokud nevíte, vytvoříme vám my.
  • Dlouhý popisek k aplikaci: Pokud nevíte, vytvoříme vám my.
  • V příloze nahrát i logo, nejlépe v křivkách, nebo ve velké kvalitě.
 3. Zákazník obdrží do 24 hodin designerský návrh s promo náhledy aplikací a motivačními texty a dostane na výběr, jaký design aplikace si zvolí (jedná se hlavně o ikonku).
 4. Následně provedeme kontrolu eshopu a jeho způsobilost pro Android a Apple, která trvá cca 5-10 dní.
 5. Aplikace jsou zkontrolovány Applem a Androidem a my se můžeme pustit do díla. To trvá obvykle 2 dny.
 6. Obdržíte propagační materiály pro svou novou aplikaci, stejně tak přístupové údaje do administrace, kde budete moci spravovat odesílání notifikací a další funce ovládaní aplikace + odkazy ke stažení aplikace, abyste věděli, kde ji na App Store máte a jaké linky k aplikaci může dát pro promo marketing dále.

Jak dlouho trvá spuštění aplikace?

Ze strany poskytovatele služby trvá implementace 7 dní, obecná rychlost je do 15 dní.

Akce pro e-shopy Upgates

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.