Biano

Více o Biano

Biano je český start-up, který plánuje v letošním roce 2020 vyrůst trojnásobně. Zákazníky české e-commerce se snaží naučit více nakupovat online i nábytek. Jedná se o marketplace shromažďující stovky e-shopů s dekoracemi a nábytkem. Na trhu se pohybuje již od roku 2015 jakožto součást investiční skupiny Miton. Exluzivně přináší zbožové srovnávání v kategorii Home and Decor. Jeho obrovskou předností je možnost vyhledávat produkty také na základě obrázků. Na Biano jsou tak klienti schopni najít podobný nábytek a jednoduše si nabídku mnoha e-shopů porovnat na základě ceny a dalších parametrů. 

Biano chce zjednodušit online nakupování i v případě takto specifického sortimentu, jako je nábytek. Dle CEO, Michaela Zelinky, je totiž segment nábytku v digitalizaci dost pozadu. To se ale právě díky Biano mění. 

Biano pixel

Biano pixel zároveň pomáha e-shopům oslovit zákazníky, které v daném e-shopu už nakoupili, nebo jej alespoň jednou navštívili. Je jedním z nejefektivnějších nástrojů remarketingu, který šetří čas zákazníkům při hledání produktů a e-shopům zlepšuje výkonnost kampaní. Implementace a využití je zdarma v rámci služeb Biano, tudíž platí stejný CPC ceník. 

Jak funguje?

Instalace

Návod k získání Biano pixelu z vašeho uživatelského účtu najdete zde

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.