BinarBase

  • Pomocí jednoho doplňku můžete propojit všechny zdroje dat, včetně sociálních médií, kampaní, obchodu, skladu, účetnictví, logistiky a dat o zákaznících. 
  • Získejte aktuální informace o stavu vašeho podnikání v reálném čase a přijímejte rozhodnutí založená na datech.
  • Zlepšete prodej, cashflow a zvyšte zisky díky porozumění datům i bez technických znalostí. Vše funguje na základě umělé inteligence.
  • Předvídejte budoucí poptávku po vašich produktech, aby vám nikdy nedošly zásoby. 
  • Zjistěte, které produkty mají nízké marže a nepřispívají k příjmům vaší společnosti.

Už vás nebaví neustále přeskakovat z jedné tabulky do druhé? Zabíjíte čas hledáním informací v tabulkách a nemůžete získat relevantní výstupy? BinarBase je datová aplikace, která sloučí všechna vaše data do jedné aplikace a pomůže vám zlepšit rozhodovací proces. Představte si, že se u ranní kávy podíváte na výsledky svého podnikání, aniž byste museli čekat na reporty a výsledky od ostatních.

Jak to funguje?

Jednoduše připojte své zdroje elektronického obchodu (Upgates, csv, Excel, GA4, nástroj pro odesílání e-mailů, Facebook, Instagram, a další) a všechna vaše data se automaticky přenesou do BinarBase. Díky moderním technologiím pojmenujeme, o jaká data se jedná, a přiřadíme jim význam. Aplikace pak data zvizualizuje, ukáže vám historický vývoj, predikce do budoucna a vy si můžete vytvořit jeden komplexní dashboard, kde budete sledovat to nejdůležitější, co pro svůj e-shop potřebujete.

Proč si vybrat BinarBase? 

Pokud chcete mít transparentní přehled o tom, co se ve vaší společnosti děje, je BinarBase určena právě vám. Věnujte svůj čas věcem, které posunou vaši firmu kupředu, a neztrácejte čas věcmi, které za vás mohou udělat technologie. Lze to zvládnout i bez technických znalostí a zkušeností.

Komplexní přehled vám pomůže identifikovat příležitosti ke zvýšení zisku, zlepšení cashflow nebo optimalizaci skladového hospodářství. Poskytněte svým zákazníkům dlouhodobou hodnotu. Identifikujte ty nejcennější, sledujte ukazatele, jako je četnost nákupů nebo průměrná hodnota objednávky, a získejte přehled o loajalitě a ziskovosti zákazníků.

Vaše data pod jednou střechou. Uživatelům služby UpGates poskytujeme mimořádně výhodné podmínky.

Pro koho je BinarBase určen?

Pro všechny střední a velké firmy v oblasti e-commerce, které mají problém centralizovat svá data do jednoho systému. K dispozici jsou různé cenové varianty, takže každý zákazník platí jen za to, co reálně potřebuje.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.