Chameleoon

  • Ušetří vám čas při zpracování objednávek.
  • Automatickým přenosem dat eliminuje chyby při přepisování.
  • Umožňuje flexibilně měnit přepravní společnost.
  • V jedné administraci odbavíte všechny kurýry.
  • Sekvenční nebo hromadné zpracování objednávek
  • Validace údajů zajišťující méně vratek.
  • Stránka pro sledování expedovaných zásilek.
  • Napojení pomocí API - aktivaci provedete dle nápovědy.

Nebaví vás už přepisovat objednávky nebo čísla objednávek do e-shopu? Zkuste to jednoduše a efektivně. Chameleoon je webová aplikace, pomocí které můžete snadno a rychle vytvářet objednávky přepravy a tisknout expediční štítky v jedné administraci.

Jak funguje hromadná expedice objednávek?

Jak můžete snadno zkontrolovat odbavení objednávky? 

Základní vlastnosti

Aplikace Chameleoon má navržené prostředí pro vytváření objednávek přepravy do různých kurýrních společností. V aplikaci jsou implementovány přepravní společnosti využívány nejen na slovenském trhu.

Validace údajů - je samozřejmostí, pokud by nějaký údaj chyběl nebo byl nesprávně vyplněn, Chameleoon na to upozorní a můžete jej editovat přímo v aplikaci.

Tisk štítků - po vytvoření objednávky přepravy si v aplikaci můžete vytisknout štítek a nalepit ho na balík.

V aplikaci jsou na expedici vytvořeny dva moduly. Podle preferencí zákazníka si může vybrat modul Hromadné expedice nebo Kontroly výdeje zboží.

V hromadném zpracování může uživatel vytvořit desítky až stovky objednávek přepravy a to jen za pár vteřin. Objednávky, které chce expedovat, může uživatel omezit datumovým rozsahem. Po načtení objednávek je možné vytisknout několik expedičních štítků najednou.

V procesu kontroly výdeje zboží se objednávky dají zkontrolovat prostřednictvím čtečky čárových kódů, čímž se zaručí, že nedojde k záměně odeslaného produktu (např. z důvodu jiné velikosti, barvy, množství balení, ... ) a uživatel svým zákazníkům odešle zboží dle objednávky. Do objednávky je možné vložit čárový kód pomocí externí služby. Podrobnosti vám poskytne Chameleoon.

Sledování zásilek - po odeslání zboží se v e-shopu do objednávky zapíše číslo balíku, změní se stav objednávky, což umožní koncovému zákazníkovi sledovat svou zásilku. V rozhraní aplikace Chameleoon si můžete jednoduše a rychle vyfiltrovat vyexpedování objednávky a zjistit, zda je již objednávka např. na cestě, doručena, nedoručená ... což vám dává přehled o balících.

Přehled - pro ty zákazníky, kteří chtějí mít přehled o vyexpedovaných balících, aplikace nabízí i přehledy a statistiky za jednotlivá období.

Pro koho je doplněk určený?

Pro malé, střední i velké e-shopy, které si chtějí svůj proces expedice zjednodušit a automatizovat. Chameleoon je navržen tak, abyste z jednoho rozhraní dokázali vyexpedovat i z několika e-shopů najednou, bez nutnosti dalších přihlašování a překlikávání.

Zákazník platí jen za to, co vyexpeduje.

Proč si vybrat doplněk?

Pokud si chcete zjednodušit expedování zboží nebo zkontrolovat zboží před odesláním, tak je pro vás doplněk ideálním řešením. Expedujte jednoduše a rychle. Svůj čas můžete věnovat důležitějším věcem.

Nový e-shop má službu celý měsíc zdarma + 5 € bonus kredit. Za vyzkoušení nic nedáte.

Jak si slubu aktivovat?

Blog: V čem vám a vašemu e-shopu pomůže nově napojený Chameleoon?

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.