Connectify konektor

  • Plné napojení na účetní systém POHODA prostřednictvím Connectify.

UpgatesConnector je jedním z integračních modulů nabízených v platformě Connectify, který v nastavitelných časových intervalech přenáší data mezi eshopem Upgates a informačním systémem Pohoda od společnosti Stormware. Dokumentaci funkcionality naleznete zde.

Popis integrace Upgates

Tato integrace je jedním z modulů platformy Connectify, sloužící pro synchronizaci dat mezi Upgates a Pohodou. Synchronizace se spouští v nastavitelných časových intervalech, minimální časový rozestup je však 5 minut. Ve všech agendách se synchronizují jen nové a změněné záznamy, záznamy se tedy nemažou.

Integrace podporuje všechny verze IS Pohoda (MDB, SQL a E1). Služba Connectify je napojena na konkrétní účetní jednotku IS Pohoda. Komunikace probíhá na úrovni XML i databáze.

Datovou uzávěrku je potřeba provádět ve spolupráci s námi.

Doporučujeme mít nastavené pravidelné zálohy Vašich dat v Pohodě.

Nastavitelnost

Modul umožňuje nastavit jak vlastní podmínky určující která data budou přenášena, tak vlastní mapování polí určující kam budou přenášena. Díky tomu dokážeme modul maximálně přizpůsobit vaší workflow.

Sledujte své integrace

Connectify Vám bude posílat notifikační emaily o nepovedených přenosech ve Vašich integracích. Detalní informace o chybách si následně můžete zobrazit v logách, které najdete v naší klientské sekci.

Adresář <- Zákazníci

Integrace momentálně podporuje pouze import zákazníků z Upgates do Pohody.

Skladové zásoby -> Produkty & varianty

Upgates umožňuje vytvářet kompletní produkty pouze pomocí xml feedu jednou denně, každopádně aktualizace dostupností a cen probíhá v nastavitelných časových intervalech přes api. Produkty jsou v upgates vytvářené včetně variant a jsou rozdělené do příslušných kategorií.

Objednávky <-> Objednávky

Integrace stahuje nové objednávky z Upgates do Pohody a následně je pro ně také schopna stahovat stavy plateb a vyřízení. Z Pohody je možné na základě nastavitelných událostí měnit stav objednávek v Upgates.

Cena integrace

Integraci je možné na měsíc vyzkoušet zdarma a zaplatit nasazovací poplatek pouze v případě, že se rozhodnete integraci nadále využívat. Poplatky za rozšířená nastavení se platí bez ohledu na to, zda je integrace v trial verzi, či ne.

  • Nasazení (Zahrnuje 1,5h konzultací, základní nastavení integrace, instalaci klienta Connectify a nastavení MServeru + záloh Pohody) - 4000 Kč / 160 €
  • Provoz instance - 850 Kč / 34 € za měsíc
  • Rozšířená nastavení (např. nastavení vlastních filtrů, rozšířených mapování polí atd.) - 1500 Kč / 60 € za hodinu
  • Nasazení do izolovaného testovacího prostředí (propojení nové testovací instance Upgates a nové testovací účetní jednotky Pohody) - 2500 Kč / 100 €

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.