Conviu

  • Transformace dodavatelských feedů do datového souboru UPgates - nápověda.

Conviu umí zpracovat data od dodavatelů v jakémkoli formátu – nejčastěji to bývá XML, TXT, XLS nebo CSV. Můžete ho nechat pracovat samostatně, ale když chcete, můžete vstoupit do kuchyně, kde se ze vstupních dat tvoří obsah vašeho e-shopu, a tam si data libovolně upravovat.

Kolikrát denně se mají data z dodavatelských feedů aktualizovat? A v kolik hodin? To si určíte sami tak, aby na to pěkně navazovaly importy do jiných systémů nebo aktualizace dat ve vašem e-shopu.

Napojit samozřejmě můžete libovolný počet dodavatelů, abyste zajistili nejlepší možnou dostupnost zboží. A víme, že co dodavatel, to vlastní pohled na stromovou strukturu sortimentu.

V Conviu snadno nastavíte pravidla pro přepis kategorií dodavatele na kategorie vašeho e-shopu. Podobně můžete přepisovat skladovou dostupnost a dokonce i přepočítávat ceny podle marže dodavatele. Conviu umí také sjednotit parametry produktů z dat všech dodavatelů.

Nové produkty ve feedu dodavatele tak můžete směle poslat na svůj web – automaticky se správnou cenou, parametry, dostupností a ve správné kategorii.

Blog: Úprava (nejen) dodavatelských XML feedů, automatický bidding i cenotvorba pomocí nástroje Conviu

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.