Depoto

  • Online skladový a expediční systém.
  • Expediční aplikace pro efektivní balení zásilek
  • Ušetří 2 hodiny práce každého skladníka měsíčně.
  • Vyexpedujeme balík za nejnižší možnou cenu v ultra rychlém mezičase s minimem nepřesností.

Depoto umožňuje evidovat skladové zásoby moderním způsobem. Možnost provozu více skladů, více eshopů propojených do jednoho skladu, evidujeme skladové pozice, rezervace položek, podporujeme expirace, šarže u produktů.

Vychystáváme chytrou logikou pomocí kombinací FEFO, FIFO, atp. Vytváříme rezervace, takže jeden kus produktu neprodáte vícekrát. Podporujeme datové čtečky pro příjem, výdej, přeskladňování, inventury, částečné inventury, pickování zboží do objednávek.

Dodáváme ucelené řešení pro logistiku od nachystání zboží pickery přes balení až po vytištění expedičního štítku českých dopravců - vše v jednom systému. Depoto má dále pokladní aplikaci, pokud máte kombinaci e-shopu a kamenných prodejen.

Proč využít doplněk?

Zavedením procesů jako je pozicovaný sklad, řízené vychystávání, skladové čtečky pro příjem / výdej / inventury / pickování zboží, expedice s dvojí kontrolou a přímým napojením na dopravce můžete ve skladu ušetřit hodiny času měsíčně.

Pro koho je určený?

Pro střední a velké e-shopy, které chtějí efektivně využívat čas skladníků, snížit chybovost a celkově nastavit procesy skladování a logistiky, které umožní růst a třeba i expanzi na další trhy. 

Co doplněk umožňuje?

Oboustranný přenos objednávek, produktů, zákazníků.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.