Elasticr WMS

Zrychlete expedici objednávek, zpřehledněte stav a pohyb zboží, minimalizujte chybovost skladníků a automatizací procesů ušetřete náklady a drahocenný čas. Využijte Elasticr WMS - systém pro řízení e-shopového skladu, pohybu zboží a distribuce.

Řešíme všechny procesy e-shopového skladu, například:

 • Objednávka zákazníka
  Pokud je zboží skladem, jde k expedici. Pokud není, může se automaticky objednat u dodavatele. Je jedno, zda jde o osobní odběr, dopravu či Zásilkovnu. Proces vždy řídí vámi definované workflow.

 • Objednávka u dodavatele
  Může vznikat například rovnou na základě objednávky zákazníka, ručně, nebo automatizovaně dle vámi určených pravidel jako je třeba minimální množství kusu na skladě či pobočce.

 • Závoz zboží na sklad
  Oproti dodacímu listu pomocí ručních terminálů zkontrolujete, zda vám dodavatel poslal to, co měl. Stejně tak systém ověří, zda dodavatel dodržel ceny platné v době vaší objednávky.

 • Příjem zboží na sklad
  Příjem bude probíhat tak, jak si určíte. Ať už máte sklady rozdělené dle sekcí, značek, šarží nebo druhu sortimentu, terminál vždy skladníkovi řekne, kam zboží patří či kde být nemůže.

 • Expedice k zákazníkovi
  Při expedici ctíme principy FIFO. Ruční terminály skladníka vedou po hale tak, aby nic nehledal. Štítek pro dopravce vytiskne na 1 klik. Zboží lze pickovat klidně pro 10 objednávek najednou.

 • Reklamace a vratky
  Vždy víte, kde reklamace je, kdo ji řeší a v jakém je stavu. Řešíme uznané reklamace a opravné doklady, zasílání zpět k výrobci, předání na servis, storna či odstoupení od smlouvy do 14 dnů.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.