Ergotep

  • Kompletní fulfillment na míru pro e-shopy.
  • Skladování a distribuce, doprava, zákaznický servis, call centrum.

Fulfillment je jednou z hlavních předností firmy. Zahrnuje soubor služeb, které tvoří dokonalý celek pro plynule fungující a ziskový e-shop. Dlouholetá zkušenost posunula naše dovednosti o kus dál. Díky tomu můžeme nabídnout svým obchodním partnerům spolehlivou spolupráci, která zajistí e-shopům příznivou budoucnost.

Nahlédněte do srdce Ergotepu

Hanka vás seznámí s celým procesem skladování a distribuce. Vaše zboží bude pod jednou střechou, přehledně a pečlivě uskladněné. O zboží máte přehled a 100% kontrolu. Dopřejte si dostatek času pro obchod a marketing, skladování a distribuci přenechte nám.

Zboží si od vás vyzvedneme

Pravidelné naskladňování zboží vyřešíme za vás! Naši zkušení řidiči jsou připraveni vyjet za každé situace a jsou přesní jako švýcarské hodinky. Zboží naložíme a následně odvezeme do našich skladů. Kromě vlastních aut spolupracujeme také s externími dopravci za zajímavé ceny.

Péče o zákazníky

Back office e-shopu je důležitou součástí pro plynulý chod a rostoucí vývoj pro váš byznys. Zahrnuje nejen péči o zákazníka, ale mimo jiné kontroluje skladovou dostupnost zboží, veškeré objednávky a vyřizuje případné reklamace.

Denně pomůžeme až 300 zákazníkům

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.