Kaufland Global Marketplace

  • Napojení skrze službu Baselinker.
  • Napojení prostřednictvím CSV feedu

Máte vlastní internetový obchod na Upgates a chcete uvádět nabídky na Kaufland.de ? BaseLinker vám pomůže řídit prodej kombinací obou kanálů v jednom systému. Integrace funguje oběma směry, tj. je možné rychle vypisovat a synchronizovat nabídky produktů na tržišti, a to přímo pomocí skladu vašeho obchodu a také stahováním objednávek z Kaufland.de do panelu BaseLinker (a jejich následným předáváním Upgates) .

Rozhodněte se, kde vyřizovat objednávky z tržiště a obchodu – zda ve Správci BaseLinker nebo na panelu Upgates. Zvažte správu všech svých prodejů v systému BaseLinker od samého začátku, protože s rozvojem podnikání možná budete chtít propojit více účtů na trhu a platforem obchodů. Systém výrazně urychluje proces vyřizování objednávek díky inovativním nástrojům, jako je Pick&Pack Assistant a automatickým akcím.

Objevte další funkce integrace Kaufland.de s Upgates v BaseLinker:

  • synchronizace zásob mezi obchodem a tržištěm
  • možné automatické ukončení nabídky v případě, že produkt není skladem na skladě obchodu, stejně jako automatické přeřazení při doplnění zásob
  • automatická synchronizace cen mezi tržištěm a obchodem včetně možnosti nastavení vlastních cenových pravidel mezi nimi
  • přeposílání objednávek z Kaufland.de na Upgates (můžete je dále zpracovávat v obchodě nebo zpracovávat všechny objednávky v BaseLinkeru)

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.