Mentortools

 • Prodej digitálních produktů - vytvoření členské sekce, do které mají zákazníci přístup po zakoupení produktu.
 • Posílení příjmů prodejem doplňkových produktů.
 • Rozvoj image značky a profesionální pověsti v oboru. 
 • Ochrana před stahováním vašich materiálů - elektronických knih nebo videí.

Přemýšlíte o vytvoření online akademie, která by nabízela vaše online kurzy nebo jiné digitální produkty?

Software Mentortools vám umožní vytvořit vlastní členskou sekci pro online produkty, aniž byste museli umět programovat, a to vše rychle, snadno a intuitivně. Můžete začít a zpeněžit své dovednosti a odborné znalosti během několika dní. Zároveň přinesete svým zákazníkům skvělý zážitek a pohodlí v podobě kvalitního online vzdělávání.

Proč si vytvořit online akademii právě teď?

Poskytování odborných informací na sociálních sítích zdarma již dlouho nestačí k získání a udržení platících klientů. Proto je na místě začít vytvářet online akademii pro své zákazníky jako přidanou hodnotu pro jejich optimální růst a spokojenost.

Na rozdíl od sociálních sítí nabízí členská sekce:

 • Systematizované, odborné informace zhmotněné do produktů,
 • celé portfolio vašich produktů + diskusní fórum pod jednou střechou,
 • automatizaci prezentace a prodeje vašich digitálních produktů,
 • zákazník se v členské sekci zaregistruje pomocí e-mailové adresy, aby měl přístup k obsahu.

Většina lidí již využívá pohodlí nakupování online, a to platí i pro online vzdělávání. A právě s online akademií jim umožníte přístup k požadovaným materiálům 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Mohou si váš kurz kdykoli zakoupit a vzdělávat se, když mají sami čas.

Online kurzy pro svou online akademii vytváříte v čase a tempu, které vám vyhovuje, a své produkty prodáváte prostřednictvím automatizovaného prodejního trychtýře, i když nejste u počítače.

Výhody a funkce Mentortools

 • Najděte způsob, jak propagovat svůj e-shop a přirozeně se odlišit od konkurence.
 • Vysvětlete použití a výhody produktů, které prodáváte ve svém e-shopu.
 • Shromažďujte e-mailové adresy potenciálních zákazníků a automatizujte prodejní proces.
 • Rozšiřte své portfolio o digitální produkty a zvyšte tak své prodeje & příjmy.

Pro koho je doplněk určen

Mentortools je vhodný pro všechny majitele e-shopů, kteří chtějí:

 • Najít způsob, jak propagovat svůj e-shop, přirozeně se odlišit od konkurence a budovat kvalitní značku.
 • Vysvětlit využití a výhody produktů, které prodávají ve svém e-shopu.
 • Shromažďovat e-mailové adresy potenciálních zákazníků a automatizovat prodejní proces.
 • Rozšiřte své portfolio o digitální produkty a zvyšte prodeje a příjmy.

Co tento doplněk umožňuje?

Zkušební období zdarma

Online akademii s kurzy si můžete vytvořit během několika hodin a na 14 dní zcela zdarma. Během této doby si akademii přizpůsobíte svému firemnímu stylu a vytvoříte své první produkty.

Během těchto 14 dní můžete také otestovat první sdílení lead-magnetů nebo začít nabízet placené online produkty. Zkušební testovací verze nemá žádná funkční omezení.

Pokud si chcete Mentortools vyzkoušet na 14 dní zdarma, stačí vyplnit své údaje v tomto krátkém registračním formuláři a poté obdržíte přístupové údaje do e-mailu.

Webinář

Poslechněte si záznam od moderátorky - Zuzany Hager z Mentortools

Datum: tento čtvrtek v 19:00 hod.

Registrace na webinář

 

Co se dozvíte během webináře

 • Proč je dobré přidat k fyzickým produktům další vysvětlení?
  Jakou přidanou hodnotu poskytnete svým zákazníkům? Jak můžete nabídnout více, a tedy i více prodat?

 • Jaký je rozdíl mezi členskou sekcí - online akademií a e-shopem
  Jaké jsou rozdíly mezi fyzickými a digitálními produkty? Jaké jsou výhody kombinace prodeje online produktů s produkty z e-shopu?

 • Představíme vám marketingovou strategii pro dlouhodobé zákazníky
  Jak dosáhnout vyšších prodejů a zvýšit loajalitu zákazníků? Jak zajistit, aby zákazníci neopouštěli váš e-shop bez zanechání kontaktu? 

 • Na závěr webináře si projdeme další kroky a poté zodpovíme vaše dotazy
  Jak snadno propojit software naučený pro tvorbu členské sekce/online akademie - Mentortools se softwarem pro tvorbu e-shopu - Upgates?

Hlavní role Mentortools v prodejním procesu

Software Mentortools klade důraz na snadné ovládání a vysokou úroveň interakce se zákazníky. Mentortools zajišťuje automatizovaný prodej digitálních produktů v členské sekci prostřednictvím promo stránky s odkazem na objednávkový formulář, po kterém následuje automatická distribuce přístupu k zakoupeným kurzům.

V rámci automatizace máte k dispozici následující funkce:

 • Propojení s nástroji pro e-mailový marketing
 • Zasílání přístupových údajů k produktům přímo z nástroje Mentortools
 • Vytváření jednoduchých propagačních stránek (prodejní stránka, propagační stránka, děkovná stránka, stránka s jedním dalším krokem ...), které vám pomohou prezentovat a prodávat produkty prostřednictvím reklamy.
 • Šablony vstupních stránek a online kurzů ke stažení.
 • Vytváření opt-in procesů, které automatizují cestu zákazníka

Využití umělé inteligence

Umělá inteligence je průlomovým nástrojem i pro tvůrce kurzů. V nástroji Mentortools již máte možnost pracovat s první funkcí umělé inteligence: Tvorba struktury kurzu pomocí AI. Tato funkce během několika sekund vygeneruje několik návrhů vhodné struktury kurzu na základě vašich preferencí. Mentortools plánuje další skvělé funkce využívající AI, jako je skriptování videí, automatické odesílání příspěvků do diskusních fór a tvorba kvízů.

Aktivaci doplňku máte hotovou za pár minut

Aktivace se provádí dle návodu zde.

Následná kontrola propojení zde.

Náhled na úpravu vaší online akademie

Pokaždé, když se přihlásíte ke svému účtu správce, čeká na vás přehledný seznam všech vašich online produktů:

V redakčním prostředí můžete intuitivně vytvářet nové moduly, lekce, kvízy a vkládat do nich obsah. Nebo můžete využít pomoci umělé inteligence, která vytvoří několik návrhů struktury kurzu podle zadaných klíčových slov a frází, kterými kurz popíšete.

Pokud chcete oživit své kurzy a poskytnout svým zákazníkům dynamický zážitek z učení, využijte vytváření sebehodnotících kvízů. Při jejich vytváření máte mnoho možností, jak je přizpůsobit svým preferencím. Můžete například nastavit procentuální úspěšnost nebo odemknout další moduly a lekce až po úspěšném absolvování kurzu.

Kdykoli upravujete nastavení návrhu členské sekce nebo když vytváříte a vkládáte obsah do kurzu, můžete vždy zkontrolovat náhled, abyste viděli, jak klient uvidí členskou sekci.

Vzhled členské sekce - způsob, jakým klient vidí vaši online akademii, lze nastavit podle výchozích šablon nebo podle vlastních preferencí. Vaše online akademie tak může mít stejný design jako například vaše webové stránky. Každá členská sekce vytvořená prostřednictvím softwaru Mentortools je tedy jedinečná a váš klient si ani nevšimne přesunu z vašich webových stránek nebo e-shopu do online akademie.

V sekci Moji členové najdete kompletní databázi svých členů a všechny jejich přístupové údaje, jakož i statistiky o tom, do kterých kurzů mají přístup a co již absolvovali.

Kromě toho se můžete v nastavení rozhodnout, zda chcete v členské sekci používat diskusní fóra, nebo ne.

Záleží na vás, jak zákazník uvidí členskou sekci:

Kurzy lze třídit podle zadaných kategorií. Členové vaší členské sekce pak mohou vidět všechny vaše dostupné produkty - seskupené do skupin - i ty, které si ještě nezakoupili. Každý návštěvník vaší členské sekce tak vidí celou vaši nabídku produktů a může si je kdykoli zakoupit.

Tým Mentortools neustále pracuje na vývoji nových funkcí a reaguje tak na potřeby svých zákazníků - koučů, online podnikatelů, lektorů nebo majitelů e-shopů, kteří chtějí nabízet i digitální produkty. Samozřejmostí je kvalitní zákaznická podpora ve slovenském jazyce a také možnosti marketingových školení a individuálního koučinku. Pokud nemáte dostatek času, nabízíme také kompletní servis technického nastavení členské sekce odborníky z týmu Mentortools. Často využívanou službou je také bezplatná migrace z předchozího hostingu (jiné členské sekce) do členské sekce Mentortools.

Hledáte snadný a efektivní způsob, jak sdílet své znalosti a dovednosti s ostatními v online světě a zároveň zvýšit své tržby a příjmy ? Software Mentortools je pro vás tou správnou volbou.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.