Cena: od 286 Kč / měsíc (30 dní zkušební doba zdarma)
Poskytovatel: Mergado

Více o Mergado - marketingový feed nástroj

S Mergadem ovládnete inzerci na srovnávačích zboží jako profesionál.

Mergado je nástroj pro úpravu vašich feedů. Pracuje online, netřeba ho jakkoli instalovat. S Mergadem můžete svoji inzerci spravovat odkudkoli, a to s neomezeným počtem uživatelů.

Spravujte inzerci na zbožácích s Mergadem. Nástroj na úpravu XML feedů a optimalizaci kampaní e-shopům denně pomáhá dosáhnout lepších pozic oproti konkurenci. Jeho používáním zvýšíte vaše konverze – efektivně, automatizovaně a bez nutnosti zapojení vývojářů. Pracuje online, netřeba ho jakkoli instalovat. S Mergadem můžete svoji inzerci spravovat odkudkoli, a to s neomezeným počtem uživatelů.

Feed marketingový nástroj Mergado poskytuje e-shopařům a marketérům přehledné uživatelské prostředí, ve kterém si poradí se vším od drobných úkonů až po kompletní nastavení inzerce. Jeho funkce navíc rozšiřuje řada šikovných aplikací, se kterými ovládnete bidding, image marketing či vylepšíte organizaci vaší práce. Ovládání Mergada je jednoduché, dobře si ho osvojíte pomocí bezplatných školení či sérií videonápověd.

Otestujte si výhody Mergada blíž a vyzkoušejte ho na měsíc zdarma.

S čím vám může Mergado pomoci:

    • Optimalizace nákladů na inzerci ve vyhledávačích zboží - např. nastavení nabízené ceny za proklik podle ceny zboží, vyřazení vybraných produktů z přednostních (placených) výpisů.
    • Párování produktů díky změně názvu předávaného skrz službu srovnávače, názvu kategorie, doplnění chybějících dat (např. výrobce podle kategorie, popisu atd.).
  • Hromadné skrytí již neprodávaných nebo duplicitních produktů a zboží s nulovou cenou.
  • Jednoduché rozšíření o nepovinné elementy umožňující např. zobrazovat produkty v zápisu na Firmy.cz.
  • Odstranění drobných chyb, např. nepovolených znaků.
  • Provádění dočasných změn feedů, např. krátkodobé rozšíření názvu o akční výhodu (doprava zdarma, dárek), sezónní změna nabízené ceny za proklik (zvýšení ceny na léto, snížení na zimu či obráceně)

Mergado platforma

Mergado sdružuje množství šikovných nástrojů, s nimiž dokážete spravovat a vylepšovat vaši inzerci, a přitom nemusíte být programátory.
1. Mergado Store
- Naše aplikace dostupné v Mergado Store rozšiřují funkce Mergada. Jsou to výkonní pomocníci, které využijete všude od analytiky a biddingu až po hlídání kreditu či úpravu obrázků.
2. Mergado Audit
- V jaké kondici je vaše inzerce? Zkontrolujte si zdarma svůj feed a odhalte chyby, které brzdí její efektivitu.
3. Mergado Academy
- Pravidelná školení zdarma pro eshopaře i marketingové specialisty.