OKTIUM

  • Zajišťuje zvýšení konverzí  pomocí osobního videospojení se zákazníky.
  • Implementace skriptu OKTIUM dle individuálního požadavku.

Komunikační video-platforma pro váš lepší online byznys.

Doba všem ukazuje, jak je důležité být online a zůstat ve spojení se zákazníky! Díky video-platformě OKTIUM mohou zákazníci virtuálně nahlédnout do vašich prodejen / showroomů / provozoven. Jedním klikem přímo z webu, bez registrace a nutnosti instalace externí aplikace. Tímto nástrojem dáváte navíc zákazníkovi možnost prohlédnout si produkt, objednat si jej a zaplatit - vše přímo v rámci OKTIUM hovoru. Totéž platí i při službách - například u online konzultací.

Spojení "face to face“ vždy funguje nejlépe. V případě spojení přes OKTIUM dálka mezi Vámi a zákazníkem nehraje roli.

Prezentujte své produkty online a naživo. Zvyšte důvěru ve váš produkt i značku.

Shoes & OKTIUM from OKTIUM on Vimeo.

Díky integrovaným funkcím (které zahrnují sdílení informací, nastavení schůzky a platby), je OKTIUM ideálním prodejním kanálem. Nejdůležitější však je, že zákazníci s Vámi budou okamžitě spojeni přes video-hovor a obdrží odpovědi na své dotazy - rychle a bezpečně.

Pomocí tlačítka Face2, umístěného na vašich stránkách, se zákazník okamžitě spojí s vaším obchodem. Hovor probíhá přímo na webu, takže zákazník nepotřebuje stahovat žádnou aplikaci ani zakládat účet. Jednoduše klikne na tlačítko, povolí mikrofon a volá.

Vytvářejte osobní vztahy se svými zákazníky. Zodpovězte jejich dotazy v reálném čase. Umožněte jim prohlédnout si vaše produkty zblízka. Posilujte důvěru ve vaši značku.

Cena služby je nastavena licenčně:

  • 1 licence = 2.300 Kč / měsíc
  • 14 dní na vyzkoušení bezplatně
  • Licence je přenosná


K instalaci aplikace platformy je potřeba zařízení s iOS systémem (iPhone, iPad).

Individuální dotazy (např. ceník multi-licence) komunikujte prosím s autorem doplňku na emailové adrese skultety@oktium.com nebo telefonním čísle +420 777 722 193.

OKTIUM spojuje. Naživo, bezpečně a online.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.