Pinterest

 • Pinterest je vizuální vyhledávač, který slouží k hledání nápadů, jako jsou recepty, inspirace pro domácnost a styl a mnoho dalších.
 • Můžete vytvářet piny, které budou vaše zákazníky inspirovat k dalším nákupům. 
 • Propojení je dostupné za pomoci doplňku Elfsight

Proč vložit Pinterest na e-shop?

Lákavější obrázky produktů. Více prodejů.

 • Větší zapojení návštěvníků
  Získejte to nejlepší z obsahu Pinterest , abyste vytvořili lákavý kanál pro své webové stránky a zapojili více diváků.

 • Zvýšení prodeje webových stránek
  Prezentujte svou firmu, produkty a služby, abyste zvýšili důvěru a prodej na svých webových stránkách.

 • Přilákejte více sledujících na Pinterest
  Využijte návštěvnost webových stránek jako další zdroj nového publika na Pinterest a zvyšte počet sledujících.

Pinterest feed

Otevřete si cestu k více sledujícím Pinterestu

Prezentace účtu Pinterest na vašich webových stránkách může vašemu podnikání přinést mnoho. Nové publikum uvidí vaše obchodní portfolio, vaše nabídky, inspirativní obrázky a další obsah Pinterestu. Jedná se o užitečný způsob nejen propagace vašeho podnikání, ale i zvýšení počtu sledujících. Widget Elfsight Pinterest má vše, co vám pomůže rozšířit vaši komunitu. Svůj profil integrujete v několika snadných krocích a pro bezproblémový odběr se zobrazí spolu s hlavičkou vašeho původního účtu a tlačítkem Sledovat. 

Vyberte si ten nejlepší obsah pro Pinterest. Nechte se inspirovat diváky.

Vybrat správný vizuální obsah pro vaše webové stránky je jednodušší, než se zdá. Pomocí našeho widgetu Pinterest můžete přidávat celé nástěnky nebo vybírat libovolné špendlíky a vytvářet tak na webu vlastní obrázkové mřížky. Vytvářejte tematické kolekce, předvádějte nejnovější trendy nebo prezentujte vlastní zboží tak, abyste mu neodolali. Můžete si vybrat vizuální materiály pro články nebo designové nástěnky nálad, které uživatele inspirují. 

Snadné přizpůsobení kanálu

Elfsight Pinterest widget builder nabízí rozmanité možnosti přizpůsobení, které vám pomohou přizpůsobit rozhraní. Můžete libovolně zobrazovat nebo skrývat záhlaví profilu; zobrazovat nástěnky jednu po druhé nebo je proměnit v mřížku s jednou fotografií; měnit prvky připínáčků: autora, text a tlačítko pro sdílení a používat další možnosti rozhraní. Zvolte si barvu motivu a náš Smart Colorizer automaticky najde nejlepší odpovídající barvu pro prvky. A nezapomeňte nastavit parametry šířky a výšky - náš widget reaguje na mobilní zařízení v jakékoli velikosti.  

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.