Retino

UPgates příplatek Zdarma
Cena za propojení Zdarma
Cena za službu Dle ceníku služby

Propojení pomocí API - aktivaci provedete dle nápovědy.

Propojení pronajímaných e-shopů UPgates s aplikací Retino poskytne jednoduché řešení vratek nebo reklamací na vašem e-shopu. Zautomatizovaným reklamačním procesem ušetříte mnoho času a také nervy svých klientů. Ne vždy vyjde obchod dle očekávání, i v takovém případě ale Retino zajistí spokojenost zákazníků požadujících reklamaci nebo vrácení peněz.

Hlavní výhody Retina

  1. Šetřete svůj čas
    Každá reklamace a veškeré její úkony vás budou věčně okrádat o čas. Emailová komunikace, řešení dopravy nebo hlídání termínů vrácení zboží apod. To vše se bude s rostoucím e-shopem jen stupňovat. Postupem času až do neúnosné míry. Nenechte se časově omezovat řešením vratek a reklamací. Jako podnikatel si právě času ceníte nejvíce. Retino šetří čas pomocí automatizace.
  2. Udržte si své zákazníky
    Když zákazníkům zjednodušíte možnost vrátit zboží, ušetříte také jejich čas. I přes to, že tak zákazník nebyl napoprvé s nákupem spokojený, může ho v budoucnu jeho spokojenost s reklamací přivést zpět na váš e-shop. Reklamace je běžná věc, není ale zapotřebí ztratit klienta úplně.
  3. Mějte přehled
    Aplikace poskytuje přehledné grafy a statistiky, které Vám okamžitě ukáží, jak jste na tom s reklamacemi a vratkami.