Samba.ai

  • Nástroj výrazně usnadňuje práci s online marketingem.
  • Nová generace nástrojů, které dokážou sami navrhnout, vytvořit a řídit cross-channel marketingové kampaně.
  • Kampaně přesně na míru každému zákazníkovi e-shopu.

Propojíme váš eshop na Upgates se Samba.ai - nejpokročilejším českým nástrojem na emailový marketing, personalizované kampaně a vzhled vašeho eshopu. Servírujte zákazníkům, to co skutečně chtějí a co nakupují. 

Mailový autopilot

Více objednávek, zcela automaticky, a to každý den. Nechte Sambu navrhnout emailové kampaně, zobrazit nejvhodnější produkty na e-shopu a reagovat i na zájem byť jediného vašeho zákazníka. Automaticky, zcela díky umělé inteligenci.

Flow kampaně

Vytvořte si vlastní marketingové automatizace, jako jsou poděkování za první nákup nebo odeslání kupónu k výročí zákazníka. Pracuje s daty, které pro vás Samba připraví v jednoduchém editoru.

Personalizovaný email marketing snadno

Převezměte řízení svého email marketingu do vlastních rukou a připravte emailové kampaně přesně podle vašich představ. Využijte více než 80  segmentačních kritérií, jako je například očekávaná hodnota zákazníky pro váš eshop, zákazníkem oblíbená kategorie produktů či značka.

Personalizace e-shopu

Zvyšte počet objednávek a jejich průměrnou velikost pomocí vyspělé personalizace e-shopu, která každému návštěvníkovi a nebo zákazníkovi vybere ty nejlepší produkty přesně podle jejich zájmu.

Co je to Samba.ai?

S nulovými zkušenostmi k plně automatizovanému AI e-commerce marketingu.

Nastavte autopilota a sledujte růst tržeb vašeho e-shopu


Získejte automaticky nové zákazníky a objednávky díky marketingu plně řízeném umělou inteligencí.

Více objednávek automaticky

Samba automaticky vytvoří a spustí personalizované emailové kampaně, rozšíří váš eshop o produktovou personalizaci, nastaví užitečné marketingové automaty a zcela bez vaší práce zvýší roční obrat vašeho eshopu i o více než 17%.

Výkonné marketingové automatizace snadno a rychle

Připravte vlastní marketingové automatizace, které potěší vaše zákazníky, vám ušetří čas a naučí algoritmy Samby přizpůsobit své budoucí kampaně

Doporučte zákazníkům, co je skutečně zajímavé

Samba.ai dokáže rozpoznat, co vaši zákazníci opravdu potřebují a nabídnout jim produkty, u kterých je největší šance, že si je koupí. Automaticky, napříč celým vaším online marketingem.

Informace k doplňku a propojení

Pokud chcete plně využít potenciálu Samba.ai, tj. včetně zobrazování webového personalizovaného obsahu (produktové bannery typu doporučení zboží - s tímto zbožím lidé také kupují atd) je třeba mít vypnutý Designer a zapnuté rozšířené možnosti Editoru kódu. Bez tohoto nastavení budou fungovat moduly Autopilot, Pust notifikace, SMS, Flow kampaně, Emailové kampaně, Trigery, Popup okna, Opuštěný kočík, Nákupní zájem, Opakované objednávky a další. 

Propojení poskytujeme zdarma. Cena za aplikaci Samba.ai do 1000 kontaktů: zdarma. Nad 1000 kontaktů dle aktuálního ceníku na webu www.samba.ai. Instalaci provedete podle přehledného krokového návodu (generování feedu, uložení adresy feedu, vložení trackovacího kódu atd).

Asistované propojení (kompletní napojení případně včetně nastavení mailových šablon, flow kampaní, personalizačních widetů do deseignu stránky atd) dle náročnosti - cena 900,-/h. Obvykle 6 - 10 hodin.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.