Search Ready

 • Pokročilé vyhledávání, které zákazníka lépe přesměruje na produkt, který hledá a tím zvyšuje konverze.
 • Fulltextová vyhledávání lze filtrovat podle zdroje dat.
 • Řeší tvarosloví, diakritiku, synonyma, překlepy.

Zvyšte množství objednávek díky chytrému vyhledávači!

Co je pokročilé vyhledávání Search Ready?

Napadlo vás někdy, že vyhledávací pole vašeho e-shopu může vést ke zvýšení konverzí? Search Ready je chytrý vyhledávač nad obsahem webu, který je toho důkazem. V e-commerce oblasti pokročilé vyhledávání prokazatelně zvyšuje spokojenost zákazníků a pravděpodobnost provedení objednávky. Umožňuje jim velmi rychle a snadno najít přesně to, co na daném e-shopu chtějí nakoupit.

Dle průzkumů uskuteční zákazníci, kteří použijí vyhledávání, až 4krát víc objednávek, než ti, kteří vyhledávač nepoužijí. Přitom až 52 % z nich opustí celý košík, když nenajdou byť jen jednu položku, kterou chtějí nakoupit.

Ať už váš zákazník napíše dotaz v jakémkoliv tvaru, Search Ready okamžitě nabídne co nejvíce relevantních výsledků. Jejich řazení je navíc zcela ve vašich rukou. Je pro vás důležitým kritériem marže, sleva nebo hodnocení produktu? Máte možnost zvolit a nastavit mnoho parametrů, které výsledky hledání ovlivní.

Defaultní stránka s výsledky vyhledávání vs. stránka přizpůsobená na míru

V čem je Search Ready zásadní pro váš e-shop?

 • Vede ke zvýšení množství objednávek
 • Poskytuje konkurenční výhodu
 • Snižuje míru opuštění e-shopu
 • Umožňuje ihned zareagovat a zlepšovat vyhledávání bez čekání na optimalizaci systémem

Relevantní výsledky na jakýkoliv tvar dotazu

Co Search Ready dokáže?

 •  Výrazně vám pomůže upgradovat web směrem ke zvyšování konverzí. Díky mnoha pokročilým funkcím, statistikám a možnostem nastavení váhy jednotlivých kritérií vyhledávání sami rozhodujete o řazení výsledků, a máte tak možnost ukazovat na prvním místě produkty, které jsou pro vás atraktivnější.
 • Vašim zákazníkům rozumí. Díky rozeznávání překlepů, práci s českým tvaroslovím či možnosti nastavení synonym pochopí i výrazy napsané „běžnou“ a přirozeně nedokonalou řečí. Umí pracovat i s dalšími jazyky. Navíc nalezne produkty i dle jejich kódu nebo značení bez ohledu na to, zda je zákazník napíše ve správném tvaru.
 • Dává vám možnost ovlivnit celou řadu parametrů, ať už jsou to nadpisy, popisky produktů, názvy kategorií, klíčová slova, a určit, který z nich má vyšší dopad na řazení výsledků proti ostatním parametrům. Umožňuje vám do výpočtu relevance výsledků zahrnout i faktory jako je marže, rating, skladovost, akčnost zboží apod.
 • Zvyšuje pohodlnost nakupování. Zákazník si může seřadit výsledky hledání nebo použít filtry dle vámi nastavených kritérií jako je např. cena, dostupnost zboží, hodnocení apod.

Proč obyčejný vyhledávač nestačí?

Stačí, pokud není vaším business cílem efektivně rozvíjet svůj e-shop tak, aby generoval více objednávek a spokojených zákazníků. To se vás ale určitě netýká. To nejdůležitější, co vám obyčejný vyhledávač nenabídne, je možnost ovlivnit vyhledávání dle vašich potřeb v jednoduché administraci. Obyčejný vyhledávač zpravidla neposkytuje vůbec žádné řazení výsledků a ukazuje je v náhodném pořadí, které nelze ovlivnit.

Jak moc je implementace Search Ready složitá?

Minimálně. Využití Search Ready nevyžaduje žádné zásahy. Informace o vašich produktech si načteme z již existujících XML feedů, které Upgates poskytuje. Pak již pouze stačí vložit jeden javascriptový soubor do zdrojového kódu, což s Upgates není žádný problém, a Search Ready můžete začít používat. Samotná iniciace včetně nastavení a zaškolení nám nezabere ani dva dny.

Je cena férová a výhodná?

U nás platíte za skutečný a měřitelný efekt, který vyhledávač přinese, a to pouze nad určitou hranici výsledků. Žádné platby za každé jedno hledání, počet výsledků či zalistovaných produktů.

K jednorázové prvotní investici za komplexní implementaci dle vašich potřeb včetně zaškolení máte možnost volby pravidelné měsíční nebo výhodné roční platby za licenci a výkon vyhledávače.

Kontaktujte nás pro více informací či nezávaznou konzultaci na info@searchready.cz nebo na tel. 739 891 935.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.