Co systém UPgates umožňuje

  • Připravované API propojení Skladon s UPgates

Více o Skladon

E-commerce logistika bez starostí jednou pro vždy. Svěřte svou logistiku nám a věnujte se naplno rozvoji vašeho podnikání. Chcete věnovat rozvoji svého e-shopu maximum? Až 45 % času můžete ušetřit právě outsourcingem logistiky. Prostě a jednoduše můžete získat veškerou logistiku vašeho e-shopu bez starostí. 

Co vše Skladon nabízí?

1) B2B a B2C fulfillment

Skladon zajistí efektivní odbavování zásilek. Přijatou objednávku vychystají, zkompletují, zabalí a vyexpedují. Vy se tak nemusíte starat o nic. A to ani o sledovací číslo zásilky, které vám Skladon také dodá. 

2) Skladovací prostory

Outsourcing skladu, kdy platíte pouze za místo, které reálně užíváte. Logistické centrum je také zajištěné kamerami, tudíž se není třeba ničeho obávat.

3) Doprava zásilek po celém světě a zajištění celního řízení

Skladon spolupracuje s nejlepšími dopravci na trhu a má s nimi také partnerské podmínky dopravy. Získáte tak nižší ceny za dopravu, než v běžných cenících. Skladon za vás také zařídí veškeré záležitosti související s clem.

4) Reklamace a vratky 

Vaše zboží nedorazilo kam mělo? Skladon za vás vyřeší veškerou komunikaci s dopravcem a reklamaci. Pokud zákazník zboží z nějakého důvodu vrátí nebo reklamuje, Skladon jej za vás přijme, zkontroluje a podnikne další potřebné kroky. 

5) Personalizace

Skladon bere v potaz vaše individuální požadavky na balení. Kontrola kvality nebo speciální balení proto není problém. Zajistí i obalové materiály, štítky apod. 

Pro více informací volejte na +420 775 639 113 nebo pište na sales@skladon.cz