Srovname.cz

  • Nastavení měření konverzí v sekci Propojení / Srovname.cz.

Obchodní rádce a porovnavač cen Srovname.cz nabízí uživatelům možnost srovnání cen rychle a jednoduše. 

Každý den porovnáváme ceny 2 000 000 výrobků a sledujeme více než 3 000 e-shopů, abychom pro naše uživatele na Srovname.cz vždy našli nejlepší cenu! Na trhu působíme již od roku 2006 a stabilně se držíme v trojici nejpoužívanějších srovnávačů v České Republice.

Začneme zobrazovat váš eshop na našem porovnávači cen a tím oslovíte až 1,5 milionu zákazníků měsíčně.

Váš eshop bude také zdarma zařazen do obsahové platformy srovname.cz. Zde spolupracujeme s recenzními weby jako je například Testado.cz a Prorecenze.cz. Tím oslovíte nové zákazníky přesně v momentu výběru produktů.

Investujte své peníze chytře. Díky tracking pixelu srovname.cz jsme schopni automaticky optimalizovat vaši kampaň. Dosáhnete tak efektivnějšího využití vašich prostředků.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům a proto na vás čeký Prémiová péče o zákazníka. U nás Vám nebude podporou pouze knihovna dotazů na našem webu. Získáte svého osobního marketingového specialistu, který vám pomůže dotáhnout a vyladit celý proces.

Srovnáme.cz není jen pouhým srovnávačem zboží. Pro e-shopy nabízíme platformu, která se díky automatizaci a chytrým algoritmům postará o nejefektivnější rozložení investice každého eshopu. Díky tomu ušetří svým klientům nejen peníze i jejich čas vynaložený na správu kampaní.

Sleva pro nově registrované obchody

Více informací najdete zde.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.