Srovnej-Ceny

  • Transformace dodavatelských feedů do datového souboru Upgates - nápověda.
  • Srovnání cen konkurence a vylepšení pozic.

Vyrobíme převodní mosty v XML ze zdrojových dat Vašeho dodavatele. Zanalyzujeme data, která Vám dodavatel poskytuje pro Váš e-shop a naprogramujeme datový most, který zajistí, že Vám data půjdou správně naimportovat.

Zajistíme aktualizace skladů i cen v hodinových či denních intervalech. Pouze tak budete mít data a ceny neustále aktuální.Umožníme Vám přeložit kategorie dodavatele do Vašich. Systém Srovnej-ceny.cz Vám umožní přeložit kategorie dodavatele přesně do těch, které chcete mít ve svém e-shopu.

Rozhranní vlastních pravidel. Pronásobte si ceny, přeložte názvy či dostupnosti do vlastních názvů. Pravidla mohou být obecná pro celý feed či konkrétní pro jednotlivé produkty.

Srovnání cen konkurence. Načteme ceny Vašich konkurentů a umožníme Vám sledovat denně jejich pohyby jediným kliknutím. Jednoduše zjistíte, zdali máte Váš produkt zdražit či zlevnit. Tvorba cen bude odteď hračkou.

Vylepšení pozic zboží ve vyhledávačích a srovnávačích. Díky přehledu cen konkurence můžeme zajistit správnou tvorbu cen i do výstupního feedu. Automat hlídá vše za vás.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.