Tanganica

  • Automaticky vám nastaví reklamy na produkty na pár kliknutí.
  • Produktové reklamy na Googlu a Facebooku.
  • Nemusíte mít vlastní reklamní účet ani marketingové know-how.
  • Žádné dlouhodobé závazky a nesmyslné poplatky.
  • Kontrola nad Vašimi výdaji a přehled statistik v reálném čase.

Tanganica vám umožní velice jednoduše spustit produktové reklamy na Googlu (Google Shopping i Dynamické reklamy) a Facebooku a to na pár kliknutí. Nepotřebujete žádné marketingové know-how a dokonce ani vlastní reklamní účty. O vše se Tanganica postará. 

Celou spolupráci nastavíte jednoduše v internetovém rozhraní Tanganica, zvolíte si rozpočet a reklamy se vám spustí. Veškeré důležité statistiky uvidíte v reálném čase a budete mít kontrolu nad vašimi reklamními výdaji.  

Jaké formáty reklamy si můžete přes Tanganicu spustit?

Tanganica nabízí základní typy reklamních formátů na největších platformách jako je Google a Facebook. Nabídka nabízených formátů je neustále rozšiřována a již brzy se můžete těšit na nové. 

Google Shopping

Ve většině internetových obchodů může Google Shopping tvořit až 70% veškerého obratu a je neodmyslitelnou součástí výkonnostního marketingu E-shopu. Google Shopping je vizuální formát reklamy, který je pro uživatelé velice atraktivní a dosahuje skvělých prodejních výsledků. Vaše produkty budou díky Tanganice zobrazovány na Googlu v prvních pozicích vyhledávání.

Performance Max kampaně

V aplikaci máte možnost spustit si také reklamní formát Performance Max. Kampaně Performance max jsou první svého druhu. Umožňují totiž spustit inzerci jedné kampaně v rámci celého reklamního prostoru Google. Jedná se jak o vyhledávací síť (vyhledávače, mapy, nákupy, ale také weby, které poskytují svůj prostor pro google inzerci), tak nabízí možnost inzerovat i v obsahové síti (Gmail, YouTube, Blogger a další).

Dynamické textové reklamy na Googlu

Klasické textové reklamy ve vyhledávání jsou stále silným formátem pro prodej ve vašem E-shopu. Budou pro vás vytvořeny reklamy na konkrétní produkty, které prodáváte. Popis v reklamě si zvolíte sami přímo ve webové aplikaci.

Facebook produktové reklamy

Facebook jako platforma je také neodmyslitelnou součástí výkonnostně orientovaného marketingového mixu. Můžete si zde spustit produktové dynamické reklamy v rotujícím formátu (DPA) a nabídnou tak své produkty i zákazníkům na Facebooku.

Proč si vybrat Tanganicu?

Na internetu neexistuje jednodušší způsob, jakým si můžete spustit produktové reklamy na internetu a začít prodávat. Z technického hlediska je nastavení kampaní v reklamních systémech velice náročné a následná správa zabere mnoho času. Tanganice se podařilo celý proces zjednodušit a nabídnout řešení zákazníkům přes webovou aplikaci. Bude s vámi o všem komunikováno a nabídnuta také konzultace zdarma.

Pro koho je modul Tanganica určen?

Doplněk Tanganica je určen pro všechny, kteří chtějí své produkty prodávat efektivně na všech hlavních marketingových kanálech. Je jedno,  jestli začínáte a nebo máte už svůj obchod rozběhnutý. Vytváření marketingových kampaní a jejich následná optimalizace vyžaduje specifické znalosti a zabere opravdu hodně času. Tanganica a její technologie vám umožní, že budete efektivně prodávat a budete mít více času na rozvoj svého internetového obchodu.

Kolik služba stojí?

Částka, kterou za službu zaplatíte není fixní. První měsíc od registrace máte od nás zdarma, jediné co si hradíte je reklamní kredit. Můžete tak jednoduše zjistit, zda vám bude Tanganica dávat smysl.

Pokud Vám Tanganica za jeden kalendářní měsíc vygeneruje obrat do 1 milionu korun, tak za službu zaplatíte 3 % z tohoto obratu. Platíte tedy pouze v případě, že vyděláváte. To je fér, ne?

V případě, že se vám začne dařit a překročíte hranici 1 milion Kč za měsíc v obratu, který vám Tanganica přinese, tak za tento obrat navíc zaplatíte jen 2 %!

Pokud vám e-shop vystřelí ke hvězdám, tak za obrat nad 5 mil. Kč měsíčně zaplatíte už jen 1 %.

Aktivace v administraci e-shopu Upgates

  1. V administraci e-shopu přejděte do sekce Doplňky / Seznam doplňků.
  2. Vyhledejte doplněk Tanganica.
  3. Klikněte u něj na tlačítko Aktivovat.
  4. V administraci e-shopu přejděte do sekce Doplňky / Tanganica.
  5. Zde naleznete URL adresu svého feedu pro službu Tanganica. Zkopírujte URL adresu tohoto feedu a dále postupujte podle instrukcí od služby Tanganica.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.