ThePay-KOPIE

  • Platba kartou
  • Rychlé bankovní převody
  • Napojení na platební metodu třetích stran dle nápovědy.

Více o ThePay

Už od roku 2011 mohou zákazníci českých e-shopů využívat platební bránu ThePay, která se vypracovala na jednu z nejoblíbenějších vůbec. Nyní je ThePay k dispozici v nové verzi s desítkami platebních metod, přehlednou administrací a jednoduchým účetním procesem obdobným účtování jako u bankovního účtu.

Vedle běžných typů placení jakou jsou platby kartou a prostřednictvím bankovních tlačítek, mohou vaši zákazníci platit prostřednictvím Apple Pay, Google Pay a pomocí QR kódů. The Pay umožňuje i platbu Bitcoiny.

Proces registrace včetně uzavření smlouvy probíhá kompletně online. Cena se automaticky přizpůsobí podle vašeho obratu v minulém měsíci. Fandíme vašemu businessu. Čím vyšší obrat máte, tím menší poplatek platíte.

Funkce, které vaši zákazníci uvítají

Desítky platebních metod v jednom

Předností ThePay je to, že si váš zákazník vždy vybere svoji preferovanou platební metodu, které důvěřuje.

Inteligentní tarify a žádné skryté poplatky

Nemusíte přemýšlet o ceně. Prostě se rozhodněte pro ThePay a cena se automaticky přizpůsobí podle obratu v minulém měsíci. Žádné skryté poplatky. Založen a spuštění ThePay je zcela zdarma.

Přijímáme zahraniční měny

Vaši zákazníci mohou platit v jakékoliv měně. Účty vedeme v korunách, eurech a dolarech. A navíc podporujeme přes 30 světových jazyků.

Předautorizace a blokace platby

Pokud zboží na e-shopu nemáte skladem, může si jej klient jednoduše předplatit. Provede se blokace platby a až po naskladnění a odeslání je platba reálně stržena. Toto může proběhnout až do 7 dní, případně peníze mohou být zpět odblokovány.

 

Instalace

  1. Proveďte rychlou registraci platební brány zde.

  2. Při registraci s ThePay podepíšete smlouvu a získáte přístupové údaje do vašeho ThePay účtu, kde v záložce Implementace naleznete potřebné údaje k propojení e-shopu UPgates s ThePay. Vše najdete také v návodu na stránkách ThePay.

  3. K propojení budete potřebovat: ID projektu, ID obchodníka a Heslo. Heslo je třeba nejprve vytvořit kliknutím na tlačítko „Generovat nové heslo“.

  4. Výše uvedené údaje zadejte v adminu UPgates pod Nastavení / Objednávky / Platba / ThePay/ Specifikace platební metody

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.