• Aplikace, ve které můžete sledovat a publikovat videa.
 • Sociální síť zaměřující se na mladší publikum uživatelů.
 • Propojení je dostupné za pomoci doplňku Elfsight

Proč používat TikTok feed?

Vyšší zapojení návštěvníků. Vyšší míra konverze.

 • Zvýšení zapojení webových stránek
  Přilákejte návštěvníky na své webové stránky dynamickými videi TikTok a vzbuďte jejich zájem, abyste je udrželi v pozornosti.

 • Získejte nové sledující TikTok z webových stránek
  Přilákejte nové odběratele z webu na účet TikTok a zůstaňte blíže svému cílovému publiku.

 • Posilujte svou osobní značku
  Vaše aktivita na TikTok a silná podpora na sociálních sítích zvyšuje důvěryhodnost značky a zlepšuje její pověst.

  TikTok feed

Flexibilní design widgetu pro libovolné zařízení

Je velmi snadné vytvořit widget TikTok, který bude vyhovovat vašim potřebám a celkovému designu webových stránek, aniž byste museli kódovat. Změňte velikost a proporce widgetu a vytvarujte jej tak, aby vyhovoval vašim prostorovým potřebám. Automatické přizpůsobení rozvržení přizpůsobí widget jakémukoli rozlišení obrazovky a zajistí, aby vypadal vyváženě na jakémkoli zařízení.  

Předveďte svůj obsah a udělejte si správné akcenty

Prezentujte návštěvníkům webových stránek svůj dynamický a zábavný obsah TikTok tím nejatraktivnějším způsobem. Flexibilní nastavení záhlaví umožňuje zobrazit nebo skrýt nadpis a záhlaví nebo záhlaví vypnout a přesunout pozornost na obsah. Nabídku lze také přepínat a vytvořit tak galerii nebo zpravodajský kanál. Vyskakovací okno vám pomůže blíže se podívat na váš obsah se všemi informacemi a komentáři, které jsou k dispozici na místě.  

Několik variant karet v jednom widgetu

Galerie Elfsight TikTok splní všechny vaše potřeby najednou: budete moci zobrazit pouze video a žádné další podrobnosti; ve spodní části karty na tmavém pozadí může být nějaký text; nakonec bude možné prezentovat text pod kartou. Budete mít také možnost přidat vlastní prvky, například logo TikTok, počet zobrazení a název účtu. 

Vyberte si připravenou paletu barev nebo si vytvořte vlastní koncept.

Nabízíme mimořádný nástroj pro neprofesionály - generátor barevných témat, který automaticky vytvoří schéma pro váš plugin. Stačí si vybrat barvu značky, buď světlý, nebo tmavý režim, a nechat vestavěný návrhář barev provést všechna kouzla za vás. Navíc, pokud potřebujete jedinečný design, můžete vždy dále přizpůsobit všechny součásti samostatně: část hlavy, vyskakovací okno, pozadí, barvu textu, barvu odkazů atd. Všechny změny si můžete okamžitě prohlédnout v online konfigurátoru bez nutnosti kódování.  

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.