Xemel

 • Umožňuje úpravu produktových feedů pro úspěšnou online inzerci kdekoliv na světě
 • Příprava feedů pro srovnávače zboží, marketplaces, sociální sítě, PPC systémy, e-shop řešení
 • Napojení vašich dodavatelů do Upgates
 • Příprava produktových XML a CSV feedů na míru

Xemel je specialista na feed management. Díky Xemelu připravíte kvalitní produktová data v XML nebo CSV feedech pro srovnávače zboží, marketplace, e-shopová řešení, sociální sítě a další inzertní systémy. Stačí vám k tomu základní produktový feed generovaný Upgates. 

Všechny produktové feedy v Xemelu snadno a rychle zeditujete a vytvoříte tak kvalitní feedy, bez kterých se úspěšná inzerce v dnešní době neobejde. Kvalitní feedy s maximem informací v podobě povinných i nepovinných údajů zajistí lepší spárovanost produktů, větší vizibilitu na inzertních platformách, zobrazení při filtraci pomocí parametrů, atraktivnější nabídky (dárky, labely, ..), tím pádem i výkonnější inzerci.

Feedy se často automaticky aktualizují (standardně každých 45 minut a lze nastavit kratší i delší interval), takže jsou data ve vašich feedech stále aktuální. Xemel je narozdíl od programátora dostupný 24/7. Úpravy v Xemelu můžete provádět sami kdykoliv je právě potřeba. 

V Xemelu můžete spravovat také data od vašich dodavatelů. Feed dodavatele vám v Xemelu jednoduše upravíme a vy ho pak nahrajete do Upgates. Feedy od několika dodavatelů můžeme v Xemelu také spojit do jednoho společného feedu a tak se data od všech dodavatelů nahrají do Upgates jediným importem. V Xemelu pak spravujetena jednom místě data od všech dodavatelů. Tím se zároveň vyhnete komplikacím, které často doprovází udržování několika separátních importních můstků pro dodavatelská data (např. když napojujete dodavatele po jednom, s pomocí programátora). Někdy mají dodavatelé informace rozkouskované v několika různých datových souborech, Xemel si hravě poradí i s tímto. 

Proč zvolit právě Xemel?

 • Automatizuje práci při optimalizaci feedů a tím šetří váš čas a peníze.
 • Na úpravu feedů vůbec nepotřebujete developera, úpravy zvládnete v Xemelu sami. 
 • Zlepšíte a zpřesníte svou online inzerci. XML/CSV feedy vyladíte tak, aby odpovídaly požadavkům inzertních systémů (např. Heureky, Zboží.cz, Google Nákupů, Facebooku, Kaufland Global Marketplace, Mall, Alza marketplace, Glami, Favi, Ceneo, Idealo, Árukereső a dalších). Lepší výkon inzerce zajistí snadnější dosažení prodejních cílů
 • Přístup k úpravám feedů máte 24/7. Nejste závislí na volných kapacitách developera a potřebné úpravy zapracujete obratem (oprava chyb, nastavení dárků, dočasné promo akce, kategorizace produktů, párování produktů, skrytí produktů...).
 • Xemel napojí vaše dodavatele do e-shopu tak, abyste ze zdrojů dat od dodavatelů využili maximum informací a měli tak v e-shopu vše co potřebujete vy i vaši zákazníci. 
 • Aktualizace dat probíhá každých 45 minut nebo dle potřeby.
 • Podrobný audit XML feedů pro Heureku a Zboží.cz vám pomůže vyladit feedy k dokonalosti.
 • Xemel připraví feedy na míru individuálním požadavkům.
 • Xemel zvládá i pokročilé úpravy produktových dat jako je Spojování několika feedů do jednoho nebo Slučování produktových dat z několika zdrojů i více formátů. Díky tomu zvládne Xemel připravit jakýkoliv feed.
 • Pracovat v Xemelu jde hromadně pomocí pravidel nebo na úrovni jednotlivých produktů (to nemusíte dělat ručně, úpravy můžete snadno importovat).
 • Xemel vám pomůže expandovat. Data posílá aktuálně do 45 zemí a pomůže i s produktovými překlady.

Testování Xemelu je na 14 dní ZDARMA. Poté přecházíte do placeného režimu, který se řídí standardním ceníkem

Napsali o nás: Zahraniční expanze se společnostmi Xemel a Upgates

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.