• Program pro vizuální úpravu produktů.
  • Vhodné při prodeji předmětů s potiskem nebo gravírovatelné předměty, které si zákazníci mohou před nákupem přizpůsobit
  • Umožňuje nastavit nekonečné možnosti přizpůsobení vašich produktů: od jednoduchého přizpůsobení textu a obrázku až po složitá pravidla, která ukazují skutečný efekt různých tiskových technik, jako je DTG (přímý tisk na oděv), sublimace a sítotisk.
  • Můžete si zvolit přizpůsobení všech stran výrobku, vybrat si mezi jednoduchým nebo celoplošným potiskem, vytvořit šablony upravitelných oblastí a nastavit více barev, velikostí a stylů téhož výrobku.

Integrujeme 3D konfigurátor produktů Zakeke do Upgates. Proměňte jakoukoli položku ve svém obchodě v přizpůsobitelný produkt pomocí 2D, 3D a AR v reálném čase.

Propojení Upgates se Zakeke promění eshop v platformu pro návrh vlastních produktů na míru

Převod z webu na tisk - zapojte své zákazníky a umožněte jim přizpůsobení produtků přímo ve vašem eshopu. Mohou si vybrat od jednoduchých návrhů až po propracované tisky, vytvářet šablony upravitelných oblastí a vybírat z více barevných možností, velikostí a stylů. 

Příprava pro plotrování a gravírování na míru - Proměňte představy svých zákazníků ve skutečnost pomocí gravírovacích efektů, které vypadají tak reálně, ať už na skle, dřevě nebo oceli.

Konfigurace produktů na míru vč 3D ukázky finálního produktu - Proměňte obyčejné zákazníky v návrháře díky našemu jedinečnému 3D nákupnímu zážitku. Není potřeba žádné vlastní kódování - jen jejich vize a představivost.

Umožněte zákazníkům vlastní jedinečný zážitek, kdekoli chcete. Zvyšte své prodeje pomocí 3D a rozšířené reality. Zakeke řešení je optimalizováno pro e-commerce, reklamu, marketing, B2B prodej i obchodování na sociálních sítích.

Vyzkoušejte vzorový eshop přímo na Zakeke.

 Požadavky:

  • Rozšířené úpravy (vypnutý designer)
  • K fungování je potřeba aplikační prostředí na serveru, které vám poskytneme v ceně pronájmu doplňku v ceně 199,-/měsíčně. Tento most se bude starat o bezproblémové propojení mezi API konektory obou stran. 
  • Ceny Zakeke se pohybují od cca 5 USD měsíčně a můžete je hradit přímo Zakeke nebo prostřednictvím nás.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.