Zásilkovna.cz

Zásilkovna.cz

UPgates příplatek Zdarma
Cena za propojení Zdarma
Cena za službu Dle ceníku služby
 • Manuální export objednávek pro tisk štítků - nápověda.
 • Automatická expedice prostřednictvím Balikobotu a Chameleoon.
 • Automatické nastavení sítě výdejních míst dopravce - nápověda.

Více o Zásilkovně

Zásilkovna zajišťuje přepravu zboží pro e-shopy. Zákazník si při nákupu zboží zvolí jedno z výdejních míst v požadované lokalitě a přepravce ho tam během několika dnů doručí. Na pobočkách se provádí i reklamace zakoupeného zboží.Úhradu zboží je ve většině poboček možno provést dobírkou. V roce 2019 provozovala firma ve všech zemích EU, včetně Česka, téměř 4000 výdejních míst pro 28 000 internetových obchodů. Všechna výdejní místa jsou provozována formou franšízy. Franchíza je koncipována jako platforma pro malé regionální podnikatele. Zásilkovna doručuje také na adresu (home delivery).

Od roku 2019 začala společnost poskytovat také přepravu zásilek mezi fyzickými osobami v ČR a na Slovensku, a to jak na výdejní místa, tak i na adresu (home delivery).

Proč zvolit Zásilkovnu? 

 • Nečekáte
  Zásilky běžně doručujeme do druhého dne. Vyzvednete si je kdykoli budete chtít a zabere to jen pár vteřin.
 • Šetříte
  Doručujeme pro vás zásilky z více jak 20 000 e-shopů. Naše ceny začínají na skvělých 41 Kč!
 • Máte pohodlí
  Jsme všude tam, kde nás chcete mít – cestou z práce nebo u obchodních center. Vybrat si mužete ze široké sítě 2674 výdejních míst.

Často se ptáte

Nevíte, proč nám nefunguje Zásilkovna pro Maďarsko. Po výběru typu dopravy se otevře okno výběru pobočky, ale nenačte se obsah.

Z naší strany se jedná pouze o zobrazování obsahu pomocí iframe. Samotný obsah je však na straně Zásilkovny. Není tak v naší kompetenci záležtost opravit. Prosím, kontaktujte v této věci Zásilkovnu.