Rádi byste prodávali nejen v Praze?

Pronajměte si e-shop od UPgates a už zítra můžete rozšířit nabídku po celé republice. A díky skvěle vyladěným jazykovým mutacím klidně i do mnoha dalších zemí.

Pronájem e-shopu je dnes nejrozšířenějším způsobem, jak snadno a rychle rozjet online obchod. E-shop na pronájem u UPgates může fungovat ve čtyřech cenových variantách. Každá z variant obsahuje veškeré moduly a není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady. Aktualizace a modernizace máte zdarma v ceně a váš obchod tak bude neustále v kondici. Pokud nevíte, kde začít, provedeme vás letem světem možnostmi služby UPgates.

Nejste programátorem ani grafikem? Nemějte obavy. Díky modulu Designer jimi být ani nemusíte! Můžete se tak maximálně soustředit na svůj byznys a vše ostatní nechat na UPgates. Pokud však rádi provádíte drobné úpravy přímo v kódu HTML a CSS, je tu pro vás modul editor kódu.

Začít prodávat mimo Prahu ... 30 dnů na zkoušku zdarma

Pronájem e-shopu u UPgates si můžete až na 30 dní vyzkoušet zdarma. V případě, že vám jeho prostředí bude vyhovovat, není problém migrovat zkušební verzi projektu na ostrou verzi.

A vyhovovat vám UPgates pravděpodobně bude. Dlouhodobě se totiž umísťujeme na prvním místě v nezávislých žebříčcích e-shopových řešení. Například na 5nej.cz nebo na vybrat-eshop.cz.

Hromada funkcí, multijazyčnost a neomezené designové možnosti

U pronajímatelných e-shopů bývá často limitujícím faktorem omezené množství grafických úprav v podobě několika přednastavených šablon. UPgates nabízí díky modulu designer prakticky neomezené možnosti přizpůsobení grafického designu e-shopu. Pokud máte zkušenosti s programováním, existuje také možnost zasahovat přímo do zdrojového kódu stránek. Jinak můžete využít propojení s některou ze spolupracujících agentur na UPgates Marketplace, které jsou připraveny vyhovět jakýmkoliv požadavkům zákazníků.

UPgates je dostupný ve čtyřech cenových variantách, a to již od 450 korun měsíčně. U všech tarifů jsou samozřejmostí všechny funkce. Kterých je aktuálně 162. I toto číslo ale za chvíli přestane platit. Další nové funkce totiž neustále přibývají. Jednotlivé plány se liší pouze v celkovém počtu produktů, dostupných jazykových mutacích, počtu uživatelů a dostupném prostoru. U jazykových mutací se na chvíli musíme zastavit. Multijazyčnost totiž UPgates řeší nejlépe ze všech systému, které jsou aktuálně na trhu. Práce z jazyky probíhá nesmírně jednoduše a není potřeba zakládání nových klonů vašeho e-shopu nebo jiné krkolomné prakticky typické pro konkurenci.

Přednosti pronájmu e-shopu UPgates

  • Grafické nástroje jako např. modul Designer umožňující tvůrčí svobodu bez znalostí programování.
  • Možnost detailních úprav také v HTML a CSS pomocí editoru kódu.
  • Možnost využití placených služeb nabízených na Marketplace nad rámec variant pronájmu.
  • Vzhled e-shopu bude graficky přizpůsoben pro všechna běžná zařízení a velikosti obrazovky.
  • Multijazyčnost a multidoménovost umožňující expanzi na nové trhy.
  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO).
  • Další výhody najdete zde.

Založte si zkušební e-shop na 30 dní zdarma.  

Na trhu e-commerce je UPgates více než 10 let. Jedná se o krabicové řešení vhodné pro e-shopy působící převážně na českém a slovenském trhu. Vizí UPgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu pro dosažení maximálního komfortu klienta. Cílem UPgates je zajistit pro vás efektivní pronájem e-shopu, který hravě zvládnete spravovat z jakéhokoliv zařízení bez nutnosti znát programovací jazyky, uživatelské prostředí a design internetového obchodu. Rychlá technická podpora se postará o řešení vašich požadavků.