Doplňky

Přechod z Wordpress WooComerce na Upgates

Tuto službu poskytují:

Iwian
Iwian
Marketplace
Shean
Shean

Více o službě

V první řadě je potřeba vytvořit si testovací e-shop na Upgates. Data z e-shop řešení WooCommerce (produkty, kategorie a zákazníky) vyexportujete a následně můžete importovat do Upgates díky službě externího partnera Upgates

Proč a jak přesunout stávající e-shop z Wordpress WooComerce na Upgates

Hodně začínajících podnikatelů si ve svých začátcích volilo z finančních důvodů e-shop zdarma, aby zjistili, zda jde jejich podnikatelský záměr správným krokem. Tento krok je sice fajn do té doby, než se e-shop rozjede a vy začnete přicházet na to, co vám v e-shopu chybí za funkce, vychytávky a další prodej podpůrné nástroje.

V jistém kroku podnikání přijde otázka, kam e-shop přesunout jinam. Tam, kde to mají vše už dávno vyřešené, vychytané a za celým e-shopem stojí početný tým lidí a vám jako podnikateli odpadne starost se o e-shop po jeho technické stránce starat. Důležitým faktorem rozhodnutí se pro přesun je také cena vložených financí do e-shopu na Woocommerce. Systém Wordpress jako takový je zdarma a zrovna ty pluginy, které by WooCommerci rozšířily o funkce, které byste rádi, jsou většinou placené. A není to zrovna levná záležitost – částky za pluginy začínají řádově od 500 až 1000 Kč a to ještě s nejistou zárukou, že budou do budoucna pravidelně aktualizovány a nebudou tvořit potenciální riziko napadení e-shopu hackerem. Každý plugin vytváří jiný programátor a někdy je dost velký problém se vzájemnou kompatibilitou.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.