Pronájem eshopu Upgates

Pronájem eshopu je dnes nejrozšířenějším způsobem, jak snadno a rychle rozjet online obchod. U Upgates si ze čtyř tarifů snadno vyberete ten, který nejvíce vyhovuje potřebám vašeho podnikání. Bez dalších zbytečných příplatků. Každá z variant totiž obsahuje veškeré moduly, takže není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady. Aktualizace a rozšiřování o nové funkce je samozřejmostí. Váš e-shop zkrátka budeme udržovat v kondici. 

Nejste programátorem ani grafikem? Nemějte obavy. Díky chytrým šablonám v modulu Designer jimi být ani nemusíte! Můžete se tak maximálně soustředit na svůj byznys a vše ostatní nechat na Upgates. 

Řešení máme i pro ty, kteří si chtějí postavit e-shop skutečně zcela podle svého. Pro náročné uživatele jsme připravili režim Editor kódu, ve kterém si můžete vzhled svého e-shopu upravit do nejmenších detailů, a to prakticky bez omezení.

Přednosti pronájmu eshopu Upgates

 • Grafické nástroje jako např. modul Designer umožňující tvůrčí svobodu bez znalostí programování.
 • Možnost detailních úprav přímo v HTML pomocí editoru kódu.
 • Bezkonkzrenční multijazyčnost a multidoménovost umožňující expanzi na nové trhy.
 • Možnost správy více e-shopů z jedné administrace.
 • Špičková responzivita
 • Pokročilá optimalizace pro vyhledávače (SEO).
 • Možnost rozšíření systému o více než stovku doplňků.
 • Veřejné API pro vlastní napojení.
 • Chytré automatizace pro pohodlnou správu e-shopu.
 • Možnost využití placených služeb nabízených na Marketplace nad rámec variant pronájmu.
 • Další výhody najdete zde.

Nekupujte zajíce v pytli

Založte si e-shop až na 30 dnů zdarma a vyzkoušejte si přednosti systému na vlastní kůži. V klidu si postavte vlastní e-shop. Až budete připraveni, můžete jej spustit na ostré doméně a začít prodávat.

Rozhodujete se rádi na základě hodnocení zákazníků? Podle recenzí e-shoperů patříme k naprosté špičce. Koukněte se třeba na srovnání e-shopových řešení na portále 5nej, kde se Upgates umístil na 1. místě v kategorii Pronájem e-shopů.  A nezapomeňte se podívat na již hotové e-shopy našich klientů.

Proč pronájem eshopu od Upgates?

Na trhu e-commerce je Upgates více než 10 let. Jedná se o krabicové řešení vhodné především pro české a slovenské podnikatele. Vizí Upgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu, která svým klientům umožňuje rozvoj svého podnikání. Cílem Upgates je zajistit pro vás efektivní pronájem e-shopu, který hravě zvládnete spravovat z odkudkoliv, a to i z mobilního zařízení. Rychlá technická podpora se postará o řešení vašich požadavků.

Hlavní výhody Upgates oproti konkurenci

Hlavní výhodou pronájmu e-shopu Upgates oproti konkurenci je možnost tvorby propracovaného designu obchodu a také individuálních úprav v rámci editace kódu šablon. Dále pak bezkonkurenčně zvládnuté zahraniční mutace zdarma, a nebo s poplatkem 750 Kč / měsíc na vlastní doméně. Jednotlivé jazykové verze svého e-shopu uživatel spravuje v jedné společné administraci. Vše je tak přehledné a snadné. Zároveň máte veškeré funkce v ceně každého balíčku pronájmu e-shopu. Nejste nijak smluveně vázání, neplatíte žádné skryté poplatky navíc, ani nejste nuceni doplácet funkce nad rámec vašeho pronájmu. Tarify najdete v našem ceníku zde.

10 důvodů, proč zvolit Upgates

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.