Pronájem e-shopu

Pronájem e-shopu je dnes nejrozšířenějším způsobem, jak snadno a rychle rozjet a provozovat internetový obchod. Pronájem e-shopu s UPgates může fungovat ve čtyřech cenových variantách. Každá z variant obsahuje veškeré moduly a není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady. Aktualizace a modernizace máte zdarma v ceně pronájmu a váš e-shop tak bude neustále v kondici. Pokud nevíte, kde začít, provedeme vás letem světem možnostmi služby UPgates.

Nejste programátorem ani grafikem? Nemějte obavy. Díky modulu Designer jimi být ani nemusíte! Můžete se tak maximálně soustředit na prodej a provoz e-shopu a vše ostatní ponechat na UPgates. Pokud však rádi provádíte drobné úpravy přímo v kódu HTML a CSS, je tu pro vás modul editor kódu.

Začít ... 30 dnů na zkoušku zdarma

Přednosti pronajímaného e-shopu UPgates

  • Grafické nástroje jako např. modul Designer umožňující tvůrčí svobodu bez znalostí programování.
  • Možnost detailních úprav také v HTML a CSS pomocí editoru kódu.
  • Možnost využití placených služeb nabízených na Marketplace nad rámec variant pronájmu e-shopu.
  • Vzhled e-shopu bude graficky přizpůsoben pro všechna běžná zařízení a velikosti obrazovky.
  • Multijazyčnost a multidoménovost umožňující expanzi na nové trhy.
  • Optimalizace pro vyhledávače (SEO).
  • Další výhody najdete zde.

Nekupujte zajíce v pytli

Založte si e-shop až na 30 dnů zdarma a vyzkoušejte, do čeho jdete. Následně přejděte na placenou verzi pronájmu e-shopu a ostrou doménu. Rozhodujete se rádi na základě hodnocení zákazníků? Zde jsou recenze z našeho webu a největšího srovnávače e-shop řešení v ČR vybrat-eshop.cz. A nezapomeňte se podívat na již hotové e-shopy našich klientů.

Proč pronájem e-shopu od UPgates?

Na trhu e-commerce je UPgates více než 10 let. Jedná se o krabicové řešení vhodné pro e-shopy působící převážně na českém a slovenském trhu. Vizí UPgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu pro dosažení maximálního komfortu klienta při tvorbě a provozu e-shopuCílem UPgates je zajistit pro vás efektivní pronájem e-shopu, který hravě zvládnete z jakéhokoli zařízení bez nutnosti znát programovací jazyky, uživatelské prostředí a design internetového obchodu. Rychlá technická podpora se postará o řešení vašich požadavků.

Napsali o pronajímaných e-shopech UPgates

UPgates recenze

UPgates recenze

Portál 5nej.cz zveřejnil recenzi pronajímaného e-shopového řešení UPgates, které se ve srovnání  ...