Pronájem eshopu Upgates – Vaše vstupenka do světa online podnikání

Co u pronájmu eshopu Upgates nejvíce oceníte:

  • Grafické moduly pro vytvoření vlastního designu eshopu.
  • Možnost úpravy šablony na úrovni HTML pro profesionály
  • Správa více samostatných e-shopů z jedné administrace.
  • Multijazyčnost pro zahraniční prodej.
  • Všechny funkce v ceně všech tarifů bez skrytých příplatků.
  • Možnost rozšíření systému o více než stovku doplňků.
  • Veřejné API pro vlastní napojení.
  • Chytré automatizace pro pohodlnou správu e-shopu.
10 důvodů, proč zvolit Upgates

Pronájem eshopu je dnes nejrozšířenějším způsobem, jak snadno a rychle rozjet online obchod. U Upgates si ze čtyř tarifů snadno vyberete ten, který nejvíce vyhovuje potřebám vašeho podnikání. Bez dalších zbytečných příplatků. Každá z variant totiž obsahuje veškeré moduly, takže není třeba nic dokupovat a zvyšovat si tak dodatečné měsíční náklady. Aktualizace a rozšiřování o nové funkce je samozřejmostí. Váš e-shop zkrátka budeme udržovat v kondici. 

Nejste programátorem ani grafikem? Nemějte obavy. Díky chytrým šablonám v modulu Designer jimi být ani nemusíte! Můžete se tak maximálně soustředit na svůj byznys a vše ostatní nechat na Upgates. 

Řešení máme i pro ty, kteří si chtějí postavit e-shop skutečně zcela podle svého. Pro náročné uživatele jsme připravili režim Editor kódu, ve kterém si můžete vzhled svého e-shopu upravit do nejmenších detailů, a to prakticky bez omezení.

Nekupujte zajíce v pytli

Založte si e-shop až na 30 dnů zdarma a vyzkoušejte si přednosti systému na vlastní kůži. V klidu si postavte vlastní e-shop. Až budete připraveni, můžete jej spustit na ostré doméně a začít prodávat.

Rozhodujete se rádi na základě hodnocení zákazníků? Podle recenzí e-shoperů patříme k naprosté špičce. Koukněte se třeba na srovnání e-shopových řešení na portále 5nej, kde se Upgates umístil na 1. místě v kategorii Pronájem e-shopů.  A nezapomeňte se podívat na již hotové e-shopy našich klientů.

Proč pronájem eshopu od Upgates?

Na trhu e-commerce je Upgates více než 10 let. Jedná se o krabicové řešení vhodné především pro české a slovenské podnikatele. Vizí Upgates je nabízet kvalitní a cenově dostupnou službu, která svým klientům umožňuje rozvoj svého podnikání. Cílem Upgates je zajistit pro vás efektivní pronájem e-shopu, který hravě zvládnete spravovat z odkudkoliv, a to i z mobilního zařízení. Rychlá technická podpora se postará o řešení vašich požadavků.

Chcete si vytvořit vlastní e-shop? Určitě jde o skvělý nápad. Navíc jste na správné místo. Eshop od Upgates je totiž tou nejlepší cestou, jak se do pořádného internetového prodeje pustit.

Všechno potřebné vám vysvětlíme během bezplatné konzultace s naším expertem. Stačí si jen zarezervovat termín.

Konzultace zdarma

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.