Co o nás řekli...

Michal Sádecký - give.cz Michal Sádecký give.cz

Před více než 6 lety jsme dostali „revoluční“ nápad spustit e-shop se sportovním a více...

Jejich příběhy

Příběh e-shopu MH Sexshop

Příběh e-shopu MH Sexshop

MH Sexshop byl založen Martinem Hrubým již v roce 2004. Od té doby získal mnoho stálých a spokojených zákazníků. Specializují se na netradiční formy lidské sexuality. Sexualita a tužby jejich klientů pro ně v žádném případě nejsou tabu. Naopak jsou tomu otevřeni a ochotni profesionálně poradit. Právě tím se liší od tradičních českých sexshopů. Více se už ale doptáme přímo majitele, pana Hrubého.

GIVE.cz: Když e-shop pomáhá kamenné prodejně a obráceně

GIVE.cz: Když e-shop pomáhá kamenné prodejně a obráceně

“Víte, k rozhodnutí vybrat si z široké škály právě UPgates nás před více než pěti lety vedlo několik důvodů,” říká majitel společnosti, pan Sádecký. “Hlavním bylo intuitivní a přehledné ovládání administrace, množství nabízených funkcí a servisní podpora zahrnutá do paušálního měsíčního poplatku. I po letech jsem spokojený s přístupem servisní podpory, která reaguje na jakékoliv podněty k vylepšení či případné úpravě velice rychle. Většinu našich požadavků je schopna prakticky obratem realizovat,” dodal. Spolupráce je i pro nás více než podnětná, a proto jsme v UPgates rádi, že sklízí své ovoce. 

Příběh e-shopu GLIX

Příběh e-shopu GLIX

Proč UPGates?
Ze stejného důvodu, jako jsme vybírali dodavatele produktů. Nechtěli jsme systém, který má většina e-shopů v ČR. Jak chcete být zajímavý pro vyhledávače, když má konkurence stejný zdrojový kód? Jak být zajímavý pro návštěvníka, když má konkurence stejnou, či podobnou šablonu? Vsadili jsme na UPgates a byla to skvělá volba.