Doplňky

Vytvořit e-shop
30 dnů na zkoušku zdarma

Slovenský Doručovací Systém

  • Slovenská přepravní společnost zajišťující dopravu zásilek vašim zákazníkům.
  • Síť provozoven po celém Slovensku.
  • Doručení obvykle do 24 hodin od podání zásilky.

Tuto službu poskytují:

Upgates umožňuje založit dopravu typu "vlastní", ale bez přímého exportu/API. Pro automatický přenos dat do systému přepravce je nutné využít některého z poskytovatelů níže.

Doporučujeme Ověřeno
Chameleoon
Chameleoon

Více o službě

Filozofií naší přepravní společnosti je individuální přístup ke každému klientovi, a proto se snažíme co nejvíce přizpůsobit vašim požadavkům. Ke klientům přistupujeme individuálně a jsme ochotni pro vás vyjednat lepší ceny a podmínky.

Společnost SLOVENSKÝ DORUČOVACÍ SYSTÉM, s.r.o. (SDS) byla založena na základě bohatých zkušeností odborníků, kteří v oblasti expresní dopravy působí již více než 25 let. V roce 2010 jsme se rozhodli spojit naše schopnosti a vytvořit jedinečnou dodavatelskou společnost s čistě slovenským kapitálem.

Naše přepravní společnost se opírá o síť důsledně rozmístěných provozoven po celém Slovensku, které se nacházejí v hlavních logistických uzlech - Bratislava, Martin, Trenčín, Prešov - Ličartovce, Poprad - Svit, Nitra a Banská Bystrica. Díky strategické poloze našich poboček vám naše kurýrní služby mohou zajistit optimální pokrytí pro doručení vašich zásilek do 24 hodin nebo následující den po převzetí zásilky u odesílatele kdekoli na Slovensku. Mezinárodní zásilky budou doručeny v závislosti na vzdálenosti dané země.

I vy se můžete jednoduše stát součástí rodiny e-shopů Upgates.